19 Aug 2019
Otuzbeşlik

Haftanın En İyi Etkinlikleri (19 - 25 Ağustos)

Haftanın en iyi etkinlikleriyle karşınızdayız. Bakalım sen hangi etkinlikleri beğeneceksin? Daha dazlası için otuzbeslik.com'nun etkinlikler sayfasını ziyaret edebilirsin.

SunJazz Festival

24 Aug 2019
Alaçatı Beach Resort & Spa

Türkiye'nin en genç caz festivali SunJazz, 24 - 25 Ağustos'ta Alaçatı / Çeşme'de başlıyor. SunJazz, cazın en belirgin özelliklerinden biri olan doğaçlamayı içeren her tür müziğe kucak açıyor. Festivalin ilk yılında Erkan Oğur ve dostlarının 30 yıldır yaşattığı muhteşem grup “Telvin”, ünü dünyaya yayılan şahane ekip “İlhan Erşahin's İstanbul Sessions”, Elif Çağlar ve Çağrı Sertel gibi caz sahnemizin yıldızlarından soul ve R&B’nin en güzel hali “FOURinthePOCKET”, Şenova Ülker’li Önder Focan’lı nefis “Bebop Project,” şahane sesini nerede duysak bayıldığımız “Sibel Köse”, medarı iftiharımız gitaristimiz Bilal Karaman’dan neşeli danslı “Gypsy Swing", Alp Ersönmez’den dans kokulu caz "Cereyanlı" ve caz dünyamızın yeni kazanımlarından pek güzel ses “Su İdil” sahne alıyor. Festivalin asıl sürprizi, çeşitli grupların sahnesine konuk olacak olan ünlü Fransız trompetçi “Erik Truffaz”.

Koray Avcı - 22 Ağustos Perşembe

22 Aug 2019
Jolly Joker Alaçatı

Koray Avcı 22 Ağustos Perşembe akşamı Jolly Joker sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Tan Taşçı - 24 Ağustos Cumartesi

24 Aug 2019
Jolly Joker Alaçatı

Tan Taşçı - 24 Ağustos Cumartesi akşamı sizlerle.

Ata Demirer Gazinosu

23 Aug 2019
Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

Ata Demirer, tek kişilik gösterisi ve gazinosuyla 23 Ağustos'ta Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda! Demirer, gösterisinde hem stand-up yapıyor hem tek kişilik gazino oluyor.

Yeniden Sinematek - Açık Hava Filmleri `Roma`

20 Aug 2019
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Roma adlı filmi 20 Ağustos 2019 akşamı AASSM'de izleyebilirsiniz.

Düş Günleri 2 - Karaburun Hayalbaz

19 Aug 2019
Hayalbaz

Düş Günleri, 19/24 Ağustos tarihinde Karaburun Hayalbaz alanında gerçekleşecek bir kültür, sanat ve alternatif yaşam buluşmasıdır.

Düş Günleri 2’nin Ana Etkinlik Başlıkları:
Gastronomi, Plastik Sanatlar, Müzik ve Performans Sanatları, Belgesel Film ve bunlara dair sunum ve performanslar olarak şekillenecek.

Etkinlikler herkese açık ve ücretsizdir. Düş günleri kapsamındaki Küçük İşler başlıklı sergi festival bitiminden sonra da ay sonuna dek ziyarete açık kalacak.

İkinin Biri

21 Aug 2019
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Bora Severcan'ın yönettiği İkinin Biri oyunu, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

"Muhafazakar parti bakan yardımcısı Richard Willey, muzır yasasının tartışılacağı toplantı için birkaç geceliğine eşiyle birlikte Westminister Oteli'ne kalmaya gider. Ancak Richard'ın bu iş gezisi sırasında planladığı başka şeyler vardır. Özel kalem müdürü George, otel çalışanları ve beklenmedik misafirlerin yardımıyla her kapının ardından başka bir karmaşa çıkar."


Zengin Mutfağı

18 Jul 2019
Nazım Hikmet Kültür Merkezi

Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketi olan 15-16 Haziran 1970 olaylarının zengin bir ailenin mutfağına yansımasını izleyeceğiz. Hizmet etmekten başka bir şey düşünemeyen köşk çalışanları da gözlerinin önünde gelişen olaylar karşısında kayıtsız kalamayacaktır. 


Çim Konserleri 2019 - Mervelerdeyiz

22 Aug 2019
Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi

Tarihi Havagazı Fabrikası'nda Perşembe gecelerine renk katan  “Çim Konserleri" serisi 22 Ağustos’ta “Mervelerdeyiz” grubuyla devam ediyor. Ücretsiz konserler Eylül sonuna kadar devam edecek.