20 Jan 2020
Otuzbeşlik

Haftanın En İyi Etkinlikleri (20-26 Ocak)

Sizi kış depresyonundan koruyacak, dışarıya çıkmanıza sebep olacak haftanın en iyi etkinliklerini listeledik. Bakalım siz hangi etkinlikleri beğeneceksiniz?

Mahinur Bulut - Hassas Bakım - Sensitive Care

20 Jan 2020
K2 Güncel Sanat Merkezi

Mahinur Bulut, Hassas Bakım adlı fotoğraf sergisinde insanlar ve nesneler ile olan ilişkisine karşı geliştirdiği kişisel yaklaşımını yansıtıyor. Serginin küratörlüğünü Umut Altıntaş üstleniyor.

Arf Sabiti

21 Jan 2020
İzmir Devlet Tiyatrosu Karşıyaka Ragıp Haykır Sahnesi

Dram türündeki Arf Sabiti, dahi matematikçi Cahit Arf’ın mesleği ile vatanseverliği arasında kalarak sürdürdüğü hayat mücadelesini konu alıyor.

Plastik Aşklar

22 Jan 2020
İzmir AKM Yunus Emre Salonu

Oya Başar ve Begüm Birgören, Plastik Aşklar'da farklı geçmişlere ve hayat hikayelerine sahip iki kadını canlandırıyor. Elit ama bir o kadar alaturka Alev (Oya Başar), çekingen ve saf Sezen (Begüm Birgörean) Hıdırellez günü kendi baharlarıyla da karşılaşırlar. Alfa Quartet

23 Jan 2020
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Alfa Quartet'in, dört güçlü kadını Slav Esintileri konserinde ünlü Çek besteci A. Dvorak'ın ve Rus besteci A.Borodin’in eserlerini seslendirecekler.

TheDarkCode - Coreoscope

24 Jan 2020
Up Stage Performance

Vortex Z dark açılışıyla başlayacak partide Holymania'nın darkpsy sound'larını, Gyn-x kendi tracklerinden oluşan dj setiyle psycore sound'larını, Oxomo ile zamanın en yeni ve farklı psycore parçalarını dinleyecek, geceyi Türkiye'nin ilk psycore producer'ı Fatal Error'un live setiyle sonlandıracağız.Fatma Turgut

24 Jan 2020
SoldOut Performance Hall

Model grubunun dağılması ile müzik kariyerine tek başına devam eden Fatma Turgut, yeni şarkılarını SoldOut Perfromance Hall sahnesinde İzmirlilere söyleyecek.

Duman

24 Jan 2020
Ooze Venue

Duman şarkılarına bağıra bağıra eşlik etmeye hazır mısınız? Başarılı rock grubu Duman sevilen şarkılarıyla şehrimize geliyor.

Hayko Cepkin

25 Jan 2020
Hangout Performance Hall

Hayko Cepkin, Kabul Olur ve Dans Et adlı iki şarkılık yeni teklisini yayınladı. Hayko Cepkin, muhteşem sahne performansıyla 25 Ocak'ta Hangout Performance Hall'de eski ve en yeni parçalarını seslendirecek.

Marcus Worgull

25 Jan 2020
Hangout Cure

Küçüklüğünden beri kulüp kültürüyle büyüyen Marcus Worgull, reggae, dub gibi birçok sound'u müziğine harmanlayarak kitleleri dans ettirmek üzerine odaklanan bir Dj. Marcus Worgull’a Avangart Tabldot ve dinamit duo Schnell Schnell eşlik edecek.

Utku Ergin

25 Jan 2020
İzmir Performance Hall

BKM Mutfak Açık Mikrofon'un kurucularından Utku Ergin, interaktif stand-up gösterisi Adaptasyon Hayvanı'nda insanın değişen durumlara nasıl adapte olduğunu anlatıyor. İlişkiler, iş hayatı, internet aracılığıyla flört, ülke değiştirme gibi konulara değiniyor.