23 May 2018
Otuzbeşlik

Haftanın En iyi Etkinlikleri (21- 27 Mayıs)

Sizler için bu haftanın kaçırılmayacak etkinliklerini listeledik. İzmirlileri yine keyifli bir hafta bekliyor. Bakalım, Otuzbeşlik bu hafta sizin için neler önermiş. İyi eğlenceler İzmir. 

 

 

Sürüm 15-26-30 Mayıs saat 20:30'da Sahne Modda'da

İngiliz yazar George Orwell'in “1984” adlı romanı, Tiyatrohane'nin 5 kişilik Dramaturgi Ekibi tarafından güncel bir bakış açısı ile sahneye uyarlanmıştır. Tüm teknolojik gelişmeler ve değişen dünyanın gerçekleri ışığında “Sürüm 1.9.84” oyunu Erk Bilgiç’in çarpıcı rejisi ve Monique Masius’un koreografileri ile seyirciyi derinden sarsıyor.

Oyunda Totaliter ve baskıcı bir iktidarın kontrolünde olan Okyanusya toplumu anlatılır. Toplum, parti ve onun lideri Büyük Birader’in diktatörlüğünde sınıflara ayrılmıştır. Hiyerarşik sınıflamada ortalarda yer alan bir memur olan Winston Smith’in gözünden, baskı altında yaşayan Okyanusya toplumu anlatılır. "Geçmişi kontrol eden geleceği kontrol eder.

 

Pub Story 24 Mayıs saat 21:00'de Pub Locale

İzmir'de yeni bir eğlence anlayışı doğuyor. İnsanların sosyalleşmesinin, gülmesinin, hayatına yeni hikayeler katmasının yepyeni ve inovatif bir yolu var artık: Pub Story.
Peki, Pub Story Nasıl Bir Şey? Özetle; tüm bar birbiri ile özel tasarım bir oyun oynuyor bu sırada tanışıyor, çok gülüyor, çok eğleniyor! Daha önce bir mekanda asla başınıza gelmemiş şeyler yaşayacaksınız, hayatınıza yeni insanlar katacaksınız, yaşadıklarınızı günlerce arkadaşlarınıza anlatacaksınız ve tüm bunlar olurken aşırı eğleneceksiniz. Daha ne istersiniz?

 

 

26 Mayıs Cumartesi 23 Mayıs MILK&SUGAR ve PAVEL PETROV Mekanique  Beach Clup'ta

26 Mayıs Cumartesi günü büyük açılışta, MILK&SUGAR ve PAVEL PETROV ile birlikte eğlencenin, müziğin ve kalitenin yüksek olacağı saatler yaşayacağız.
Etkinlik detayları yakında!!

 

 

32.Uluslararası İzmir Festivali, 26 Mayıs-7 Temmuz tarihleri arasında sizlerle...

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Kalkınma Ajansı’nın katkıları, Eczacıbaşı Holding’in ana sponsorluğu, İzmir İtalya Konsolosluğu ve İzmir Goethe Enstitüsü işbirliği, Tekfen ve Arkas’ın program sponsorluğunda düzenlenen 32. Uluslararası İzmir Festivali programında yer alan on etkinlik Efes Antik Tiyatro, Celsus Kütüpanesi, Çeşme Kalesi, Kemeraltı Abacıoğlu Han ve AASSM’de gerçekleştirilecektir.

Etkinlik programı için tıklayın!