24 Feb 2020
Otuzbeşlik

Haftanın En İyi Etkinlikleri (24 Şubat-1 Mart)

Bu hafta cemre suya düşüyor, bahar iyiden iyiye geliyor. Peki biz bu hafta hangi etkinliklere düşeceğiz hepsi listemizde!

Karnavalizm

28 Feb 2020
İzmir Arena

İzmir’de ilk defa gerçekleşecek olan Latin konseptli karnaval, Karnavalizm'de müzikler, danslar ve yemeklerle kendinizi çok Latin hissedeceksiniz.

Nevi Jazz

29 Feb 2020
Mozart PSM İzmir Ege Perla Sahnesi

Tolga Bilgin, Ozan Musluoğlu, Onur Aymergen, Andrei Kondakov ve Alexander Bozenko'dan oluşan Nevi Jazz, Mozart PSM Sahnesi'nde!

Arkas Trio Konseri

27 Feb 2020
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Arkas Trio, gençlere çağdaş eğitim imkanı sunabilmek için gelirini Ege Çağdaş Eğitim Vakfı'na aktaracağı konseri ile 27 Şubat Perşembe akşamı Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde. 

Tolga Çevik - Tolgshow

25 Feb 2020
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Gizemli yönetmen, minik müzisyen ve arkadaşım karakteri, Tolga Çevik Türkiye turnesine çıkıyor. Doğaçlama oyunun İzmir ayağında Tolga Çevik, İzmirlileri yine çok güldürecek. 

Tarla Kuşuydu Juliet

28 Feb 2020
Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi (BKM)

Aşkları bir efsane olsa da sonsuza dek sürer miydi? Juliet huysuz, tatsız bir ev hanımına, Romeo ise vurdumduymaz, uyuşuk bir ev erkeğine dönüşse neler olurdu? İntiharın eşiğinden dönen Romeo ve Juliet sefalet içindeki evliliklerinin 30 yılını geride bırakmışlardır. Dönüştükleri hale çok şaşıracaksınız. 

Kokteyl Yapım Atölyesi

25 Feb 2020
bar.improvement - Alsancak

İzmir’in kokteyllerinin lezzetiyle meşhur mekanı Bar Improvment ile siz de kokteyl yapmayı öğreneceksiniz.  

3. Kadın Yönetmenler Festivali

29 Feb 2020
Buca Belediyesi Tarık Akan Gençlik Merkezi

Bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek Kadın Yönetmenler Festivali, kadın yönetmenlerin hayalleri ile İzmirli sinemaseverleri buluşturuyor. Festival 29 Şubat ile 5 Mart tarihleri arasında Buca Belediyesi Tarık Akan Gençlik Merkezi'nde gerçekleşecek.

İzmir Cine-Club: Sefiller - Les Miserables

25 Feb 2020
Institut Français İzmir - Fransız Kültür Merkezi

Katıldığı festivallerde 18 adaylığı ve 8 ödülü bulunan başarılı yapım Sefiller, Fransız Kültür Merkezi farkıyla sizlerle.  

Uyarı: Film seyirciyi rahatsız edecek sahne ve diyaloglar içerebilir.