Yazılar

Haftanın En İyi Etkinlikleri (28 Mayıs-3 Haziran)

Paylaş
28-05-2018
Can Sue

İzmir bu hafta yine kaçırılmayacak birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle dolu. Otuzbeşlik ekibi olarak derlediğimiz etkinlik önerilerine göz atmadan plan yapmayın! Dilerseniz müzikalde kendinizi duyguların renkli dünyasına bırakın, dilerseniz sevilen sanatçıların konserlerinde şarkılara eşlik edin.

 

29 Mayıs- İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu- Bir Yaz Gecesi Rüyası

Dünyaca ünlü yönetmen Aleksandar Popovski'nin Shakespeare yorumu olan bu tiyatro oyununun başrolünde ödüllü oyunculardan Levent Üzümcü, Arda Aydın, Neslihan Yaldan, Sezai Aydın bulunuyor. Aşk ve rüyalar üzerine yazılmış bu tiyatro oyununu kaçırmayın!

 

30 Mayıs- İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu- Fatih Erkoç Konseri

Pop ve caz gibi türlerdeki etkinliğini kanıtlayan, sevilen şarkıların sahibi Fatih Erkoç, 30 Mayıs'ta İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluşacak. Pop müziğin klasiklerine imza atan Fatih Erkoç ile müziğe doymak için şimdiden biletinizi alın. 

 

31 Mayıs- Bios Bar-Allame Konseri

Rap müziğinin başarılı isimlerinden Allame, İzmirli sevenleriyle buluşacak. Hayalin Yeri Yok, Kısır Döngü, Yak Gemilerini gibi şarkılarını bildiğimiz sanatçının konserini kaçırmayın. 

http://biosbar.com/

 

1 Haziran- K2 Güncel Sanat Merkezi-Yankılar-Sergi

İnsanları, varoluşun en temel halinde, farklılığın ötesine geçerek bağlantı kurdukları bir özde buluşturmak mümkün mü? Yankılar adlı sergi üç sanatçının çalışmasını biraraya getiriyor ve bu önemli soruya yanıt arıyor. Sergi, 1 Haziran'da başlayıp 15 Haziran'a kadar ziyaret edilebilecek. 

https://www.facebook.com/events/171736150122852/

 

2 Haziran- Bollywood Dreams-Hint Müzikali- Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Bollywood'un renkli ve büyülü dünyası İzmir'de! Hint kültürü ile Türk kültürünün ortak ve farklı yönlerini bir aşk hikayesi üzerinden anlatan müzikalde 50 kişilik dev sanatçı kadrosu yer alıyor.