30 Jul 2018
Otuzbeşlik

Haftanın En iyi Etkinlikleri (30 Temmuz - 5 Ağustos)

 
Bakalım bu hafta İzmir sizler için neler hazırlamış? Hangi etkinlikler sizleri bekliyor? Otuzbeşlik ailesi olarak bu hafta da kaçırmamanız gereken etkinlikleri derledik, keyifli okumalar.
 

 

Bütün Çılgınlar Sever Beni Tiyatro Oyunu 30 Temmuz'da Bostanlı Suat Taşer Sahnesinde!

Bulgar yazar Stefan Tsanev'in ‘Bütün Çılgınlar Sever Beni' adlı oyununda Mert Fırat, Volkan Yosunlu ve Aslı Tandoğan oyuncu olarak yer alıyor. Kadın-erkek ilişkisi üzerine, özellikle de erkek bakış açısını ti'ye alan oyun, izleyenleri bir taraftan güldürürken, öteki taraftan da kendilerine ve ilişkilerine dair bir muhakemeye itiyor. 

(Saat: 21:00 - 22:30)

 

Bedük, 2 Ağustos'ta Kafe Pi Beach Club “Happy Hour” unda!

 Avrupa'nın en iyi seslerinin yarıştığı MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde Türkiye'yi temsil eden ve elektronik dans müziğinin Türkiye’deki en başarılı sanatçılarından biri olarak gösterilen Bedük, Kafe Pi Beach Club “Happy Hour” unda. (Saat 14:00)

 

Sıla 3 Ağustos'ta Çeşme Açıkava Tiyatrosu'nda!

Sıla ON’dan Kalan Şarkılar ile sevenlerine yine unutulmaz bir gece yaşatacak. (Saat: 18:00)

 

 

Kenan Doğulu 3 Ağustos'ta Tren Ayayorgi Beach Club'ta!

Kenan Doğulu sevilen şarkılarıyla 3 Ağustos'ta Tren Ayayorgi Beach Club sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. (Saat: 21:15)

 

Ozan Çolakoğlu, 4 Ağustos KafePi Happy Hour Sahnesinde!

Tarkan, Gülşen, Edis, Aleyna Tilki gibi isimlerle yaptığı çalışmalar ve bestelediği çeşitli film müzikleri ile tanınmış olan Türk Dj, besteci, aranjör ve müzik yapımcısı Ozan Çolakoğlu, KafePi Happy Hour sahnesinde. (Saat:14:00)

 

Goldcap, Hemi 4 Ağustos'ta Madeo Beach Alaçatı'da!

Madeo Beach Alaçatı'da gerçekleşecek olan KUATA, hikaye anlatım odaklı, gündüzü gün batımına bağlayan multi kültürel formda yeni bir konsept parti serisi.4 Ağustos Cumartesi akşamı DJ kabinini Goldcap ve Hemi paylaşıyor. (Saat17:00 - 21:00)

Jan Blomqvist & Band 4 Ağustos'ta Fun Beach Club'ta!

Minimal, electro pop ve kimi zaman da rock öğelerini duygusal bir yoğunlukla harmanlayan sıra dışı müzisyen Jan Blomqvist, elektronik ve dans altyapılı parçaları vokaliyle süsleyen Band performansı ve özel sahne düzeniyle 4 Ağustos Cumartesi gecesi Çeşme Fun Beach'te! (Saat 19:00 - 05:00)

 

Jeremy Olander Fly-Inn Beach'te! 

Elektronik müziğin yeni yıldızlarından olan Jeremy Olander doğmuş olduğu İskandinav coğrafyasından gelen soundu ile kurguladığı Vivrant Show'ları ile dünyanın neredeyse her yerinde performans sergiliyor. Jeremy Olander, 4 Ağustos Cumartesi gecesi Too Loud Society organizasyonu ile Fly-Inn Beach'te. (Saat: 23:00 - 06:00)