Yazılar

Haftanın En İyi Etkinlikleri (5-12 Şubat)

Paylaş
05-02-2018
Can Sue

Her pazartesi olduğu gibi bu pazartesi de size bu haftanın kaçırılmayacak etkinliklerini listeledik. Bakalım, Otuzbeşlik bu hafta sizin için neler önermiş. 

 

UFOMUO, 6 Şubat'ta İz Performance Sahnesinde. 
 
 
İçlerinden geldiği gibi yaptıkları müzikleri samimiyetle paylaşma amacıyla yola çıkan müzik grubu; İyi Biri, Sensizliğin Kalanı ve Yine Hızlı Geçiyor Zaman gibi şarkılara imza attı. Ufomuo geçtiğimiz ağustos ayında "Birden" adlı şarkısını yayınlamıştı. Yeni yılın ilk günlerinde de "Kararsız İsyanlarım" adlı teklisini yayınladı.

Grubun en sevdiğim şarkısı da "İyi biri", keyifli dinlemeler.

Yeni nesil eğlence "Pub Story" 7 Şubat'ta Hip. Craft Bar &Cafe'de.
 
 
İzmir'de yeni bir eğlence anlayışı doğuyor. İnsanların sosyalleşmesinin, gülmesinin, hayatına yeni hikayeler katmasının yepyeni ve inovatif bir yolu var artık: Pub Story  

Peki, Pub Story Nasıl Bir Şey? Özetle; tüm bar birbiri ile özel tasarım bir oyun oynuyor bu sırada tanışıyor, çok gülüyor, çok eğleniyor! Daha önce bir mekanda asla başınıza gelmemiş şeyler yaşayacaksınız, hayatınıza yeni insanlar katacaksınız, yaşadıklarınızı günlerce arkadaşlarınıza anlatacaksınız ve tüm bunlar olurken aşırı eğleneceksiniz. Daha ne istersiniz?  

 

İzmir Reklamcılar Derneği tarafından gerçekleştirilen 3. Büyük İletişim Partisi (#BİİİP) 8 Şubat Perşembe günü saat 20:30 Alsancak 1888’de.

Reklam sektöründeyseniz bu parti tam da size göre. Hem network hem eğlence vadeden bu parti ilanda durduğu gibi durmayan bir parti!

 

 10 Şubat Cumartesi gecesi Satori roots'un 5. yılında Alsancak 1888'de!

Son yılların en büyük çıkışını gerçekleştiren, uzun zamandır İzmir'de beklenen isim Satori sadece bir soundboard'dan ibaret değil. Eşsiz canlı setinde büyüleyici melodiler yaratmak için performansları sırasında kullandığı piyano, kora, kalimba, gitar Satori'nin şatafatlı vokali ile birleşip dinleyicilerine benzersiz bir deneyim vadediyor. Sonsuz ses bahçesiyle müzik severleri ruhsal bir yolculuğa davet eden Satori, 10 Şubat Cumartesi gecesi 1888 sahnesinde!

 Satori dinlemek için tıklayın!

Teoman, 10 Şubat'ta Ooze Venue'de!

 

 
Türkiye’nin sevilen rock sanatçısı, en ünlü şarkılarıyla sevenlerine müzik ziyafeti sunacak.