06 Aug 2018
Otuzbeşlik

Haftanın En iyi Etkinlikleri (6- 13 Ağustos)

İzmir’de bu hafta yine kaçırılmayacak tiyatro oyunları ve konserler var. Birbirinden güzel insanlar sizi coşturmaya, unutulmaz akşamlar yaşatmaya geldiler! Etkinlik listemize göz atmadan haftaya başlamayın.

 6 Ağustos-Ferhangi Şeyler- Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

 

 

Ferhan Şensoy bu oyunu 32 yıldır aralıksız oynuyor, 32 yıldır büyük beğeni ve alkış topluyor. Dünyanın en çok oynanan oyunu unvanını elinde tutan oyun,  sıradan olaylardan günümüz politikalarına kadar pek çok konuya usta oyuncunun kendine has diliyle dokunuyor.

 

 

7 Ağustos- Fırat Tanış ile Gelin Tanış Olalım- Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

 

“Gelin Tanış Olalım” bir Abdal hikayesi. Kutuplaşmalara, gerginliklere karşı bir çağrı niteliğindeki bu oyun hem tiyatro hem de türkü sevenlere hitap ediyor. Nefis bir orkestra, enfes bir ses!

“Türkülerin yollarından geçerek, ezgilerin izlerini sürerek, aşktan ve hayattan, ayrılıktan ve vuslattan, sıla ve gurbetten, haktan ve hakikatten, dağların başından, suların kıyısından, ekinlerin içinden geçerek anlatıldı bu hikaye…
Tanışalım, bakışalım, konuşalım, gönülden söyleşelim diye.
Türkü söyleyelim, salınalım, oynayalım diye…
Kavilleşelim, yolda buluşalım, suyu ekmeği paylaşalım diye…
Türküler gibi çoğul, türküler gibi sıcak bir hayatımız olsun diye..
Gelin tanış olalım, işi kolay kılalım."

 

8 Ağustos- Berkay- Jolly Joker Alaçatı

 

‘Ben Sadece’, ‘Bana Sen Gel’ gibi şarkılarıyla oldukça sevilen Berkay, İzmir’de!

 

9 Ağustos- Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars- Çeşme Köy

 

Latin müzik denilince akla ilk onlar geliyor. Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars tüm gece hem neşenizi hem muhabbetinizi artıracak. Dans dolu bir geceye hazır olun.

 

10 Ağustos- Deniz Seki- Jolly Joker Alaçatı

 

‘Hayat İki Bilet’, ‘Hayallerim Hayal Oldu’, ‘Masal’ gibi şarkılarıyla bizleri geçmişe sürükleyen Deniz Seki ile dolu dolu bir gece geçirin!

 

11 Ağustos- Evrencan Gündüz & Ozan Tura- Vera Melissa Restoran

 

Şarkılara kattığı yorumları, sempatik tavırları, iyi yüreği ile biliyoruz Evrencan Gündüz’ü. Evrencan Gündüz ve Ozan Turan’ın özel akustik konserini kaçırmayın.