09 Jul 2018
Otuzbeşlik

Haftanın En İyi Etkinlikleri (9-15 Temmuz)

 İzmir bu hafta yine neşenizi artıracak, "Oh iyi ki hayattayım" dedirtecek etkinliklerle dolu. Listemize göz atmadan plan yapmayın! Daha fazlası için etkinlik sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

 

11 Temmuz - Rober Hatemo - Jolly Joker Alaçatı

 

Türk müziğinin sevilen ismi Rober Hatemo için şimdiden yerinizi ayırtın. ‘Giden Candan Gidiyor’, ‘Pabucumun Dünyası’, ‘Beyaz ve Sen’ gibi şarkılarıyla hafızalara kazınan Hatemo, bu çarşamba sevenleriyle buluşacak.

 

 

 12 Temmuz-Sunay Akın ile Görçek-Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

 

Şair, gazeteci, tiyatro oyuncusu güzel insan Sunay Akın İzmir'e geliyor. İki saatlik gösterisinde Sunay Akın yine izleyicilere çok şey öğretecek, ağızları açık bırakacak.

 

 

 12 Temmuz - Bedük - Kafe Pi Beach Club

 

Elektronik dans müziğinin sevilen ismi Bedük, 12 Temmuz’da Kafe Pi Beach Club’ın Happy Hour’una konuk oluyor.

 

 

 13 Temmuz - Pinhani - Çeşmeköy

 

 

2004 yılından beri şarkılarıyla insanları neşelendiren, hüzünlendiren, huzurlandıran Pinhani, İzmir’e geliyor. Alternatif rock müziğin bilinen isimlerinden Pinhani için yerinizi ayırtın. ‘Sevmekten Usanmayan’ insanlardansanız mest olacağınız bir konser sizi bekliyor.  

 

 13 Temmuz - Mike Williams - Kafe Pi Beach Club

 

"Dünyanın En İyi Yüz DJ'yı" listesinde 60. sırada yer alan, nam salmış Hollandalı Mike Williams, cuma gününe dans getiriyor. Gençlik aşısı etkisi yaratacak bu konseri kaçırmayın!

 

 

 14 Temmuz - Kalben - SoldOut Performance Hall

 

Ben Her Zaman Sana Aşıktım, Al Beni, Haydi Söyle gibi şarkılarıyla hatırı sayılır bir kitlenin gönlünü kazanan Kalben, 14 Temmuz’da İzmir’de olacak. Akustik şarkıların keyfini çıkarmak isteyenler biletlerini vakit kaybetmeden alsınlar.

 

 

 14 Temmuz - Yıldız Tilbe - Jolly Joker Alaçatı

 

Yorgun kalplerin, ıssız kederlerin sesi Yıldız Tilbe İzmir’e geliyor. Kendine has duruşu, mizah anlayışı ve içimizi delip geçen şarkılarıyla bizlere unutulmaz bir gece yaşatacak.