09 Sep 2019
Otuzbeşlik

Haftanın En İyi Etkinlikleri (9-16 Eylül)

Bu hafta İzmir'de yine birbirinden güzel etkinlikler var. 15 Eylül'e kadar devam edecek 88. İzmir Enternasyonal Fuarı ile ilgili programa da göz atabilirsiniz.

Melike Şahin

11 Sep 2019
Ooze Venue

Güçlü sesi ve naif tavırlarıyla sevenlerinin gönlünde taht kuran Melike Şahin, 11 Eylül'de Ooze Venue'de. 

Sonbaharı Kucakla II

13 Sep 2019
Teos Ormancı Tatil Köyü

Dökülen yapraklarla bir olup morali bozmak yok. Sonbaharı Kucakla etkinliği, 13-14-15 Eylül tarihlerinde Seferihisar Teos Ormancı kampında gerçekleşecek. Nefes, yin yoga ve meditasyon ile kışa huzurlu bir biçimde girebilirsiniz.

Tai Chi ve Qigong Dinamikleri Kampı - Karaburun

13 Sep 2019
Karaburun

Tai chi ve Qigong Dinamikleri Kampı hayatına yeni bir deneyim ve dinginlik katmak isteyenler için uygun bir kamp. Tai chi ve Qigong Dinamikleri Kampı'nın içerik başlıklarıdan bazıları ise şöyle: 5 Evre Teorisi'ne Ayrıntılı Giriş, Nefes Geliştirme, 6 Şifalandırıcı Ses Çalışması, Qi Çeşitleri ve Vücuttaki gelişimleri, Çin Evren Bilimine Giriş, Tai Chi Teorisi, Temel Tai Chi Devinimleri, Meditasyon...

Masterpiece İzmir Resim - Salıncakta Kız

13 Sep 2019
No42

Masterpiece etkinliklerine devam ediyor. Müziğin, sanatın, keyfin birarada olduğu etkinlikte katılımcılar yine hem üretecek hem eğlenecek. 

Ferhangi Şeyler

11 Sep 2019
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Ferhan Şensoy, yirminci yılını geride bırakan Ferhangi Şeyler'de kimi zaman siyasileri ve politikalarını eleştiriyor kimi zaman gazete sayfalarından akıp giden çeşitli haberleri kendi yorumuyla bir kez daha sunuyor. 1987 yılında ilk kez sahnelenen oyun, o günden bu güne Türkiye dışında Londra, Washington, New York, Münich, Hamburg, Amsterdam ve Zurih başta olmak üzere değişik kentleri dolaştı.

Anlatılan Senin Hikayendir

16 Sep 2019
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

"Bir insanı tanımak demek, onun hikayesini bilmek demektir."

Cengiz Toroman'ın yazıp yönettiği Anlatılan Senin Hikayendir seyircisiyle buluşuyor. Anlatılan Senin Hikayendir gülerken ağladığımız, ağlarken güldüğümüz bir oyun.

Melek Mosso - İEF '19 Mogambo Geceleri

11 Sep 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Melek Mosso ile birlikte şarkılar söylemek için fuarda buluşuyoruz.