02 Sep 2019
Otuzbeşlik

Haftanın Etkinlikleri (2 - 9 Eylül)

88. İzmir Enternasyonal Fuarı 6 Eylül'de kapılarını açıyor. Öncesinde ve süresince İzmir'de bu hafta neler olup bitiyor hep birlikte inceleyelim. 

12 Öfkeli Adam

05 Sep 2019
Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi

Şüphelinin suçlu olduğunun genel kabul görüldüğü jüride, bir üye bu karara karşı çıkarsa ne olur? 12 jüri üyesi üzerinden adalet kavramını sorgulayan oyun tiyatro seyircisi ile buluşuyor. Tiyatro Pınarı'nın büyük ilgi gören oyununu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 

Çim Konserleri 2019 - The Core

06 Sep 2019
Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi

Tarihi Havagazı Fabrikası'nda perşembe gecelerine renk katan konser serisi devam ediyor. 5 Eylül akşamı Havagazı Fabrikası'nı The Core coşturacak. 

İEF '19 - Oryantiring Spor Etkinliği

06 Sep 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Genellikle ormanlık arazide yapılan, sporcuların kendilerine verilen yarışma bölgesinin haritasında belirtilmiş hedeflere sırasıyla ve en kısa sürede ulaşmaya çalışacağı Oryantiring etkinliği, 88. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında sporseverleri bir araya getiriyor. Zamana karşı yapılan bir spor olan Oryantiring, fuar ziyaretçilerine macera ve adrenalin dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Yakamoz Gençlik Spor Kulübü iş birliği ile düzenlenen Oryantiring etkinliğine fuar boyunca katılım ücretsiz.

Çim Konserleri - Goran Bregovic

07 Sep 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Balkan müziğinin gelmiş geçmiş en büyük maestrolarından Goran Bregovic, 6 Eylül akşamı İzmir Kültürpark Fuar Alanı'nda fuarın ilk konserinde İzmirlilerle buluşmaya hazırlanıyor. 

Leman Sam İEF '19 Mogambo Geceleri

08 Sep 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Her fuar klasikleşen Mogambo gecelerinin 7 Eylül'deki konuğu duru sesiyle dinleyenlerini büyüleyen Leman Sam.

Can Gox - İEF '19 Mogambo Geceleri

09 Sep 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Mogambo Geceleri'nin bir sonraki konuğu 8 Eylül gecesi Can Gox! Gox sevilen şarkıları ve yorumlarıyla İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşatacak.