Yazılar

Haftanın Göze Çarpan Etkinlikleri ( 16 Temmuz - 22 Temmuz)

Paylaş
16-07-2018
Can Sue

Caz severler, akustik severler, tiyatro severler, deep house severler... Bu hafta hepinizin yüzü gülecek, herkes eğlenecek. Biz birkaç etkinliği derledik ama hepsi ve daha fazlası otuzbeslik.com'da!

 

Mavibahçe Jazz Festivali

20 - 22 Temmuz tarihleri arasında Mavibahçe Caz'ın en yumuşak tonlarına boyanıyor. Her sene tekrarlanan festivalde bakın geçtiğimiz sene izleyiciler ne yorumlar yapmış... The Alekos Vretos Project, Erken Oğur, Ezgi Ayçe, Flapper Swing, Jehan Barbur, Karsu, Kerem Görsev Quartet, Mercan Dede ve Sibel Köse'nin sahne alacağı etkinlik ise ücretsiz. 

 

Özge Zarin & Ali Zarin Sota Alaçatı'da

Çok sevdiğimiz Ali ve Özge Zarin çifti her cuma Sota Alaçatı'da! Ali ve Özge çiftini daha yakından tanımak isterseniz de sizi hemen buraya alalım. Arkadan da Özge'nin tatlı tatlı sesiyle sizler için seçtiğimiz enfes şarkısını dinleyebilirsiniz. 

 

Tube & Berger

Almanya'nın endüstriyel şehrinde büyüyen ve şehrin dokusunun tam zıttını adeta yarattıkları müziğin ilham kaynağı haline getiren Alman elektronik müzik ikilisi Tube & Berger, 20 Temmuz Cuma gecesi Too Loud Society sunumu ile  Fly-Inn Beach'te!

 

Minifesto: ACID PAULI Showcase

Minimüzikhol, Burning Man gibi partilerin birleştirici ruhu ve sihiri olan ACIDCASE’ i, Çeşme / Altınkum / Fun Beach’e getiriyor. Türkiye’de en sevilen DJ’lerden biri olan, usta Acid Pauli, Mayan Warrior partilerinin gizli kahramanları BuBu ve Ulises ile ruhu besleyen tınıları bizlerle paylaşmaya geliyor. Gün batımından, gün doğumuna sürecek bu eşsiz deneyime, Dünyaca tanınan Minimüzikhol’ün usta kadrosu; Barış K. ve Mini Başhekim eşlik edecek. 21 Temmuz’da aralıksız müzik, dans ve sanat ile biraraya gelerek kendinizi sınırsızca ifade edeceğiniz bir güne hazır olun. Kaçırılmaması gereken bu etkinlikte şimdiden yerinizi ayırtın!

 

Akuspakus 

Henüz yıllık iznine çıkmamış olanlar Çeşme'deki etkinlikleri konserleri düşünüp üzülmesin. Size harika bir salı alternatifimiz var: Akuspakus! 17 Temmuz akşamı Akuspakus 6:45KK sahnesinde haftanıza renk katacak. 

 

Ay, Carmela!

Ben sanatın en çok tiyatro halini severimcileri unutursak kalbimiz kurusun! Öteki Beriki Tiyatro Topluluğu ve Tiyatro Viya ortak yapımı olan "Ay, Carmela" adlı oyun 18 Temmuz 2018 Çarşamba günü Nazım Hikmet Kültür Merkezi Konak Halk Sahnesi'nde!