Yazılar

HOG İzmir Rally 2017

Paylaş
25-04-2017
Zeynep Öztürk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: themes.com
 
Harley-Davidson'ın haz dolu macerası 1903 tarihinde 5m2 lik bir garajda başlamış. Zorluklar onları yıldırmamış ve iki arkadaş başarı dolu bu yola baş koymuşlar. Maddi anlamda destek için ise aralarına Davidson’ın abisi de katılmış. Savaş zamanı orduya çalışmaları, polis teşkilatı için üretim yapmaları, aksiyon dolu Hollywood filmlerinde en çok tercih edilen motor olmalarıyla dünyanın en ünlü ve en büyük motor üreticisi haline gelmiş Harley-Davidson; kendine sadık hayranları ve maceraperest tutkunları ile güçlü bir lovemark olmayı başarmıştır. 

Kaynak: collider.com
 
Gönülden bağlanmış takipçileri ve diğer motosiklet kulüpleri için Harley-Davidson bir motosikletten çok fazlası. Ulaşımdan ziyade bir yaşam tarzı… Bununla ilgili yakın zamanda çekilen 3 bölümlük dizi Harley and the Davidsons her şeyi, özellikle tutkuyu gözler önüne seriyor. 
 
 
Peki bu heyecana Ege güneşinin de eşlik edeceğini söylesek nehissederdiniz? İşe size harika bir fırsat! Mordoğan - Karaburun, Balıklıova - Alaçatı, Seferihisar - Kuşadası sürüşleri ve Efes Antik Şehir ziyareti ile unutulmaz bir hafta sonu. Bu hazzı yarıda bırakmak olmaz. Gala yemeği ise 29 Nisan Cumartesi günü saat 20:00’da Kaya Termal Otel - Venus Roof’ta gerçekleşecek. Kişi başı 150TL olan menüye sınırsız yerli içki dahildir.