20 Nov 2017
Otuzbeşlik

İzmir'de Bu Hafta Kaçırılmaması Gereken Etkinlikler

Her pazartesi olduğu gibi bu pazartesi de size bu haftanın kaçırılmaması gereken etkinliklerini listeledik. 
Bakalım, Otuzbeşlik bu hafta iş stresinden uzaklaştıracak, havanızı değiştirecek hangi etkinlikleri önermiş
Herkese bol neşeli bir hafta diliyoruz...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Kasım'da Karşıyaka'da Jazz Var" festivali 22 - 27 Kasım tarihleri arasında Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda...

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Biletix

'Kasım'da Karşıyaka'da Jazz Var' konserleri kapsamında en değerli sanatçılar caz söyleyecek. Kerem Görsev Trio & Koda 22 Kasım'da, Birsen Tezer 23 Kasım'da, Kürşat Başar & Ayşen & Burçin Büke 25 Kasım'da, Meltem Cumbul Jazz Project 26 Kasım'da, Bülent Ortaçgil 27 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda caz severlerle buluşacak.

  

Cem Adrian, 24 Kasım'da Ooze Venue sahnesinde... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: İstanbul.com


Türkiye müzik endüstrisinin bilindik kuralları dışında, kendi çizdiği çizgilerde yürüyen sanatçı Cem Adrian; unutulmaz türkülerden oluşan 11 eserin bulunduğu “Seçkiler 2” albümünü geçtiğimiz ocak ayının sonlarında dinleyicileriyle buluşturdu.

Cem Adrian; 10 yıldır, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor.

 
 
 Ünlü Alman DJ ve prodüktör ikilisi Teenage Muthants 24 Kasım'da 1888 sahnesinde olacak. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: 1888
 
2013'ten bu yana sürekli olarak yükselişlerine devam eden Alman DJ ve prodüktör ikilisi techno, deep house, indie dance ve türevlerini kendilerine has formülleriyle harmanlıyor. Amerika, Kanada ve Avrupa'nın en prestijli kulüplerinde kabini devralmaya devam eden ve Almanya'nın dünya çapında ünlü plak şirketi Stil Vor Talent'in bel kemiği Teenage Mutants, 24 Kasım Cuma gecesi 1888 kabinini ele geçirmeye geliyor!

 

''Deli Kadın Hikayeleri'', 23 Kasım'da İzmir Sanat’ta tiyatroseverlerle buluşuyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Karnaval
 
Tiyatroviya/ Kentin Oyuncuları, yazar Mine Söğüt’ün son kitabını oyunlaştırıp sahneye taşıdıkları ''Deli Kadın Hikayeleri'' aklın kıyısında gezinen, kadınlıklarını bir lanet gibi sırtlarında taşıyan, hepsi ‘’kaybetmeye’’ yazgılı, içe işleyen yalnızlıklarıyla kalp burkan hayatlarını, varoluş kabuslarını anlatıyor.
 
 
Sevilen Rock grubu Duman 25 Kasım akşamı Ooze Venue sahnesinde sizlerle...
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Socialsear

 Eğlenceli ve coşkulu sahne performanslarıyla tanınan ve 2000'lerin başından bu yana gençlerin sevgilisi haline gelen Duman, İzmir'e geliyor. Son albümü "Darmaduman" ile hayranlarına yeniden merhaba diyen başarılı grup, sevenleri ile buluşacak.

 

Yılmaz Özdil'in yazdığı, Müjdat Gezen'in oynadığı "Köşe Yazıları" tiyatro oyunu, 25 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'da izleyicisiyle buluşuyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: İzleyiciplatformu
 
Bu oyunda Yılmaz Özdil'in 2016 yılında Sözcü gazetesinde yayınlanan yazılarından Müjdat Gezen'in oyunlaştırdığı bir güldeste var. Oyunun müziklerini Seçil Akın yapmış. Müjdat Gezen oyunun şarkılarını söylüyor. Bu gösteri sezonun en ilgi çekici tiyatro olaylarından biri olmaya aday.