06 Feb 2020
Seçil Şeker

İzmir'de Sevgililer Günü Etkinlikleri

Aşıklar, aşklarını özel günlerde daha bir coşkulu yaşayanlar, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor! İzmir'de hangi etkinlikler var, nerede eğlenilir, nerede romantik bir gece geçirirsiniz sizler için listeledik. 

Masterpiece İzmir Resim - El Ele

14 Feb 2020
No42

Sevgilinizle birlikte keyifle resim yapmak, odanızın duvarına asmak ve baktıkça birbirinize duyduğunuz sevginizi hissetmek ister misiniz? Bu özel çalışma için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Birsen Tezer

14 Feb 2020
Ooze Venue

Tınısı aşk kokan kadife sesli kadın Birsen Tezer’in konserine sevdiğinizle gidebilir “Ahh o Birsen Tezer konserini hatırlıyor musun?” diye yıllarca anılarınızı yad edeceğiniz romantik bir gece geçirebilirsiniz.

Mehmet Güreli-Sevgililer Günü Özel

14 Feb 2020
6:45 KK

Bu yıldızlı gökler ne zaman başladı dönmeye bilemeyiz ama Mehmet Güreli’nin sesi, yorumu ve muhteşem şarkıları eşliğinde sevgilinizle baş döndürücü bir gece geçireceğinize garanti verebiliriz.

Oldies’n Goldies Forever Young

14 Feb 2020
SoldOut Performance Hall

“Biz öyle romantik bir çift değiliz biz dans edip coşmak istiyoruz!” diyenlerdenseniz nostaljik bir dans gecesine hazır olun!

Romantizma - Sevgililer Günü Özel

14 Feb 2020
İzmir AKM Yunus Emre Salonu

Evlisiniz ve düğün yapmadınız diyelim. Yıllar sonra düğün yapmaya ve nikah tazelemeye karar veriyorsunuz. Sizin aklınızdan geçen düğün muhtemelen eşinizin aklından geçen düğün ile aynı olmayacak. Gerçek hayatta sinirleri gerecek olan bu duruma Janset ve Gökçe Özyol'un oyunculukları sayesinde çok güleceksiniz. Oyun çıkışında düğünüzü konuşabilir, evlilik teklifi beklentinizi bu oyunla ima edebilirsiniz.

Yeni Baştan - La Belle Epoque

05 Feb 2020
İzmir Karaca Sineması

Entelektüel çiftlerimizi de unutmuyoruz. Bu tatlı romantik komedi filminde zamanı geriye alıp ilk aşkımızla yeniden beraber olsak neler olurdu, onu izleyeceğiz. Cannes Film Festivali’nin gizli yıldızı olan bu film hem eğlenceli hem düşündürücü hem de duygu dolu.

14 Şubat Sevgililer Günü Yemeği

14 Feb 2020
Hilton İzmir

Aşık olduğunuz şehrin manzarasında, aşık olduğunuz kişiyle romantik bir yemek yemek, piyano, gitar ve kemandan oluşan canlı müzik dinletisi ile hoş bir gece geçirmek ister misiniz? Üstelik Sevgililer Günü’nüzü gece sonlandırmak zorunda da değilsiniz. Otelde konaklayıp sabah güzel bir kahvaltı yaparak ilişkinize ayırdığınız bu zamanın keyfini uzatabilirsiniz.

Kalpleri Bir Atanlara Özel, Sevgililer Günü Programları

14 Feb 2020
Swissotel Büyük Efes İzmir

Swiss Otel kalpleri bir atanlara özel Equinox, Aquarium Mezzes & Grill ve Sky Bar’da Sevgililer Günü’nüzü kutlayabileceğiniz üç ayrı program hazırlamış. Size sadece gecenizi nasıl geçirmek istediğinize karar vermek düşüyor.