30 Oct 2019
Seçil Şeker

Kasım Ayının En İyi Konserleri

Kış yavaş yavaş kendini gösterip bizi üşütürken konser konser gezip içinizi ısıtmaya hazır mısınız?

Alaçatı Elektronik Müzik Festivali

02 Nov 2019
Club Baba Köyiçi

Alaçatı Elektronik Müzik Festivali, 2-3 Kasım’da tarzının en iyi isimleriyle Club Baba Köyiçi’nde. Birbirinden şık otellerde konaklama imkanı da sunulacak olan etkinlikte hem Alaçatı’nın keyfini hem de Deniz Kabu, Sezer Uysal ve Aslı Köse gibi isimlerle kaliteli müziğin tadını çıkarma fırsatı bulacaksınız. 

Sattas

02 Nov 2019
İzmir Performance Hall

Türkiye’de raggae müziğin temsilcilerinden Sattas grubu, 2 Kasım’da İzmir Performance Hall Sahnesi'nde.

Dolu Kadehi Ters Tut

06 Nov 2019
Ooze Venue

Belki siz onları ilk isimleri Lavuks ile biliyorsunuzdur. Biz Dolu Kadehi Ters Tut olarak tanıdık. Severek takip ettiğimiz grup Ooze Venue sahnesinde.

Two Turkish Tenors

09 Nov 2019
İzmir AKM Yunus Emre Salonu

Bu müzikal düelloda jüri sizsiniz! Başarılı opera sanatçısı Cenk bıyık ve ekranların sevilen yüzü, eğitimli tenor Atılgan Gümüş’ün bu müzikalite dolu, bol kahkahalı yetenek sergileme yarışına hayran kalacaksınız. Acaba kim haklı? İzleyin ve karar verin.

Evgeny Grinko

10 Nov 2019
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Valse şarkısıyla gönüllerde taht kuran, ilk bestesini 16 yaşında yapan Evgeny Grinko konserlerinde piyanonun haricinde gitar ve davulda da hünerlerini sergiliyor.

Olten Filarmoni Orkestrası & Paul Gulda

13 Nov 2019
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Harika bir klasik dönem yorumcusu ve klasik piyanist olan deha Friedrich Gulda’nın oğlu Avusturyalı piyanist Paul Gulda, İbrahim Yazıcı önderliğinde gerçekleşecek konser ile ikinci kez Olten Filarmoni Orkestrası’na konuk olacak.

Antillectual (NL) - Skullbasher - Call Me Yesterday

14 Nov 2019
Up Stage Performance

Antillectual, Skullbahser ve Call Me Yesterday aynı gün sahne alacak. Hollandalı melodik hardcore / punk rock grubu Antillectual, şarkılarında klasik Japon ve İsveç crust / hardcore ile metal müziği harmanlayan Skullbasher ve garage rock, punk ve stoner müzik türlerinde besteler üreten, şarkılarında çeşitli duygusal devinimleri anlatmasının yanı sıra kurgusal olay ve karakterlere de yer veren Call Me Yesterday ile müzik dolu bir güne hazır olun.

Best Of Mazhar Alanson

16 Nov 2019
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Şarkıcı, gitarist, oyuncu, söz yazarı ve sevilen grup MFÖ’nün M’si Mazhar Alanson bu sefer en sevilen şarkıları ile solo performans için sahneye çıkacak.

90'lar Türkçe Pop Fest: Burak Kut - Sibel Alaş - Zafer Peker

16 Nov 2019
SoldOut Performance Hall

Burak Kut, Sibel Alaş, Zafer Peker ve DJ Fikret Kocamaz muhteşem bir parti ile İzmirli 90’lar aşıklarına unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

3. Karşıyaka Caz Festivali - Ediz Hafızoğlu & Nazdrave

30 Nov 2019
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Karşıyaka Caz Festivali kapsamında cazdan rock’n roll’a, metalden deneysel müzik ve Balkan müziğine, birbirinden farklı tarzlarda çalışan birçok müzisyene eşlik eden Ediz Hafızoğlu içsel yolculuğuyla birleştirdiği albümleri ile zihninize kazınacak bir konser yaşatacak.