01 Jan 2020
Seçil Şeker

Ocak Ayı Atölyeleri

Yeni yılda daha çok meditasyon yapmaya ve kendinize zaman ayırmaya ne dersiniz? Listemizde kendinize uygun bir atölye mutlaka bulacaksınız.

Masterpiece İzmir Resim - Karanlıkta Dans

31 Jan 2020
No42

Keyifli bir ortamda ve güzel müzikler eşliğinde, Masterpiece eğitmenlerinin adım adım yönlendirmeleri ile kendinizi bile şaşırtacak tablolar yapabilirsiniz. Üstelik atölye sonunda evinize, ofisinize asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz bir yağlı boya tablonuz olacak.

Uygulamalı Video Teknikleri Atölyesi

10 Jan 2020
Artlens Görsel Kültür ve Fotoğraf Atölyesi

Ozan Bülbül tarafından altı oturumda verilen atölyede video çekimi, kurgulama ve sosyal medyada görünür olma konularında değerli bilgilere ulaşacaksınız. Stock video platformlarına giriş yaparak yeni bir meslek sahibi olma kapısını aralayabilirsiniz.

Sosyal Medya İle Satış

10 Dec 2019
Urla Coworking

Sosyal medyayı etkili bir biçimde kullanma, marka oluşturma, içerik üretme ve paylaşma konularında verilen bu eğitimle kendi markanızı yaratabilir, sosyal medya uzmanı olabilirsiniz.

Öğretmenler için Yaratıcı Drama Atölyesi

23 Jan 2020
Yüksek Oda

Öğretmen grupları için tasarlanmış bu eğitim programı ile katılımcılar iletişim, empati becerilerini ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirecekler. Nesrin Aslan eğitmenliğinde gerçekleşecek eğitime katılmak için kaydınızı yaptırmayı unutmayınız.

Ücretsiz Aile Dizimi Çalışması Tanıtım Semineri

10 Jan 2020
Hayat Atölyesi

Aile diziminizi merak ediyor musunuz? Aile dizimi hakkında bilgi almak, nasıl bir deneyim olduğunu öğrenmek için ücretsiz tanıtım seminerine katılabilirsiniz.

Sarjan ile İçsel Çocukla Buluşmak

03 Jan 2020
Pure Nefes & Yoga

Bu nefes ve meditasyon atölyesi bir zamanlar olduğunuz, içinizde hala canlı duran o çocuğu yeniden bulmanız ve onun özünü yetişkin hayatınıza katmanız için bir başlangıç olacak.

Yoga ve Meditasyon Kampı

25 Jan 2020
Bademler Doğal Yaşam Köyü

Doğayla iç içe ve huzur dolu bir ortamda hayatınıza iki günlük bir es vererek kendinize vakit ayırmaya ve nefes aldığınızı hatırlamaya ne dersiniz?

Ses Meditasyon Eğitimi

18 Jan 2020
Hayat Atölyesi

Soundhealing ile sesinizi duyurmak, Tibet kaseleri, gong ve davul ile kendinizi ve etrafınızdakileri sesle dengelemek isterseniz bu iki günlük eğitime katılabilirsiniz. 

Tüm atölyeler için etkinlikler sayfamıza göz atmayı unutmayın.