19 Oca 2018
Gülay Güler

Otuzbeslik.com'un Yeni Uygulaması Çıktı Hemen İndir!

İzmir'i keşfetmek ve yaşamak için İOS ya da Android uygulamalarını hemen indirin.

Otuzbeşlik: İzmir için tasarlanmış, etkinlik, mekan, insan, grup, kent rehberidir.

Günde yaklaşık elli adet; İzmir’in kültür ve sanat gündemini aktaran, kişisel atölyelerden, büyük kültür sanat festivallerine kadar her türlü etkinliğin paylaşıldığı bir platformdur. Otuzbeşlik, etkinliklerin yanında çok geniş kapsamda mekan takibi de yapmaktadır. Sadece keşfedilmesi gereken restoran, kafe gibi mekanları değil; kamp alanları, yoga merkezleri, sörf okulları, dövmeciler, plakçılar gibi başka kaynaklarda bir arada bulamayacağınız mekan bilgilerine saniyeler içinde ulaşmanızıda sağlamaktadır. Otuzbeşlik; şehrin önemli, yetenekli insanlarını ve sanatçılarını, ilginç mekanlarını, kaçırılmaması gereken etkinliklerini röportajlarla ve detaylı incelemelerle İzmirlilere tanıtmaktadır. Otuzbeşlik: İzmir'de neler oluyor; neler bitiyor öğrenmek için tek noktadır.

Etkinlikler: 50 + kategoride herkese uygun en güncel etkinlikleri, bir arada bulabilmenin yanı sıra belirlediğiniz bir gün için etkinlik türünüzü ve etkinliğe nerede katılmak istediğinizi belirtip, size uygun etkinliği bulabilirsiniz.

Örneğin; 20 Ocak Cuma günü Alsancak'ta hangi konserler var saniyeler içinde bulabilirsiniz.

 

Ayrıca navigasyon sayesinde yakınınızda olan etkinliklerden de haberdar olabilirsiniz.

 

Mekanlar: 50 + kategoride 2500 mekanın anında iletişim bilgilerine ulaşabilir, mekanın adresine navigasyon ile ulaşabilir ve mekana puan verebilirsiniz.

Örneğin; Bostanlı'da bir meyhaneye gitmek istiyorsunuz. Anında Bostanlı'daki meyhanelerin iletişim bilgilerine ve beğendiğiniz meyhaneye navigasyon ile ulaşabilir, ulaştıktan sonra o meyhaneye puan verebilirsiniz.

      

 

Ulaşım: Belirleyebildiğiniz bir zaman dilimi için bulunduğunuz, belirlediğiniz bir konumdan istediğiniz adrese veya mekana toplu ulaşım ile en kısa ve en kolay şekilde nasıl gideceğinizin adım adım, dakika dakika bilgisini görebilirsiniz.

.

 

Keşfet: Otuzbeslik, İzmir'in nabzını tutan yazar kadrosu ile "Şehirde neler oluyor?"u kovalıyor. İlginç röportajlar ve hikayelerle İzmir'in farklı yönlerini keşfedebilirsiniz.