31 Jan 2020
Seçil Şeker

Şubat Ayı Atölyeleri

Bu ay sizler için hazırlanan hem içsel yolculuğunuza destek verecek hem de size yeni bir hobi kazandıracak atölyeleri listeledik. 

Masterpiece İzmir Resim - Afrikalı Kadınlar

07 Feb 2020
No42

Resim yapamıyor olmak Masterpiece atölyesine katılmaya engel değil! Bu atölyede sanatçıların adım adım yönlendirmeleriyle kendinize resim ve keyif dolu bir seans hediye etmiş oluyorsunuz. Malzemeler Masterpiece’den, eser sizden.

Çağdaş Kukla Atölyesi

15 Feb 2020
Ege Sanat Atölyesi

Nesneleri özneleştirmenin mistik ve oyunbaz köklerini anlamayı, geleneksellik ve yetişkin kukla tiyatrosuna ilham olan sıra dışı olayların mercek altına alınacağı atölyede sınırsız yaratıcılığınızı tetikleyeceksiniz.

Doğal Sabun Atölyesi

23 Feb 2020
Atölye Urania

Yediklerimiz ve içtiklerimiz konusunda artık daha bilinçliyiz. Peki cildimize sürdüklerimiz? Her gün en geniş organımız olan cildimizi yıkıyor hatta onlarca defa ellerimizi temizlemek için kimyasal içerikli ürünler kullanıyoruz. Siz de cildiniz için en sağlıklı sabunu yapmak isterseniz bu atölye size göre. Üstelik sabun hakkında bilmeniz gereken her şeyi de öğreneceksiniz.

Çağdaş Dans Atölyesi

19 Feb 2020
Ege Sanat Atölyesi

Daha önce hiç dans dersi almamış olabilirsiniz ya da konservatuvara hazırlanıyor da olabilirsiniz. Sürekliliğe sahip ve devamlılığı olan bu atölye şubat-haziran ayları süresince haftada 1 gün ve 1.5 saat olarak devam edecek.

Kalpten Konuşanlar Atölyesi

01 Feb 2020
All Life Yaşam Merkezi

Marshall Rosenberg’in Şiddetsiz İletişim metodundan ilhamla hazırlanan Kalpten Konuşanlar Atölyesi’nde sohbetlerinizde kullandığınız içsel engelleri, ifade ve düşünceleri duygularınızdan ayırmayı deneyimleyeceksiniz. Atölye sayesinde konuşmalarınıza farkındalık boyutu kazandıracaksınız.

Hayatı Okumak - Beden ve Bilinçaltı Kodları

01 Feb 2020
Hayat Atölyesi

Çağımızın vebası stres... Zihninizin oluşturduğu ve bilinçaltınıza yerleşen olumsuz duygular yüzünden artık hasta olmayacaksınız. Beden ve bilinçaltı kodlarını öğrenerek kilo verebilir, hastalıklarınıza şifa bulabilir, farkındalığınızı ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Hatha Yoga ve 432 hz Ses Şifası

08 Feb 2020
Bizim Bahçe Yoga & Pilates Sağlıklı Yaşam Derneği

Yaklaşık 5000 yıllık bir şifa geçmişi olan ses meditasyonu kalp atışını düzenleyip stresi azaltmaya, endorfin ve melatonin hormonlarının salgılanmasına yardım eder. Atölyede öncelikle bedeni canlandırmak ve ısıtmak için yoga yapılacak sonrasında ses meditasyonuna geçilecektir.