24 Jan 2020
Gülay Güler

Şubat Ayı Konser Listesi

Birbirinden etkileyici konserlerle İzmir'de müziğin ritmi hiç düşmüyor. Listemizde rock müziğin yıldızları Yüksek Sadakat, Haluk Levent; elektronik müziğin efsaneleri Eelke Kleijne, Artbat, Stavroz; rap müziğin önemli temsilcilerinden Şanışer Ft., Sokrat St, Gazapizm; punk müziğin yaramaz çocukları Reptilians From Andromeda, Punk Panther gibi birçok sevilen isim yer alıyor.

Yüksek Sadakat

27 Dec 2019
SoldOut Performance Hall

Etkileyici şarkı sözleri ve besteleriyle geniş bir hayran kitlesi yakalayan Yüksek Sadakat, müziğinde rock müzüğin farklı dönem ve alt türlerine ait unsurları, Anadolu'ya özgü müzikal motiflerle birleştiriyor.

Future Forward: Eelke Kleijn

01 Feb 2020
Hangout Cure

İzmir'de ilk kez izleyeceğimiz Eelke Kleijn, 2000'li yılların başından beri progressive house müziği melodik ritimlerle birleştirerek dans müziğinde kalıcı izler bırakıyor. Kendi plak şirketi Days like Nights ile de büyük başarı yakalayan sanatçı, Moments of Clarity albümü ile kariyerinin zirvesine ulaştı.

Tranquillo Ensemble

04 Feb 2020
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Tranquillo Ensemble yöresel İspanyol-Venezuela müzikleri, Balkan ezgileri ve türküleri kapsayan geniş bir repertuvarıyla İzmirli sanatseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sena Şener

07 Feb 2020
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Sena Şener, 15 yaşında evde yaptığı kayıtları internete yükledikten kısa süre sonra dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bak Bana, Ona, Sevmemeliyiz, Dostum Değil Uykular teklilerini yayımlayan Şener geçtiğimiz aylarda Ölsem isimli teklisini yayımladı.

Street Disco - Love

07 Feb 2020
Duvar

Street Disco-Love'da İzmir'in sevilen Dj'i Emre Can Swim kabini disco, house, tekno gibi farklı janralara müziğinde yer veren Steph ve setleriyle house müziğin derinliklerine sürükleyen İzmirli genç yetenek Zand ile paylaşacak.

U.nite Presents: Stavroz Live

07 Feb 2020
Hangout Performance Hall

Stavroz gerçek akustik enstrümanlarla minimal techno’nun hipnotize edici tekrarlılığını kombine edip eğlenceli dans müzikleri ortaya koyuyor. Stavroz tam kadro, özel ışık şovları ve yeni konsepti Exclusive ile İzmirli elektronik müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Freddie Mercury Show

08 Feb 2020
Hangout Performance Hall

Queen Tribute grubu A Kind of Vision, efsane grup Queen'in müziğini insanlara hatırlatmak ve yeni nesillere aktarmak adına Türkiye'de birçok mekanda konserler veriyor. A Kind of Vision, 8 Şubat'ta Hangout Performance Hall'de İzmirli Queen hayranlarıyla buluşacak. 

Yaş Sınırsız İzmir Gençlik Festivali

09 Feb 2020
SoldOut Performance Hall

SoldOut'ta gerçekleşecek Yaş Sınırsız İzmir Gençlik Festivali'nde Şanışer Ft., Sokrat St., Mert Şenel, Hidra İzmirli rapseverlerle buluşacak.

Birsen Tezer

14 Feb 2020
Ooze Venue

Müziğin evrenselliğine inanan Birsen Tezer, Türkiye’nin yetiştirdiği en etkileyici seslerden biri. Birsen Tezer, Cihan ve İkinci Cihan albümünden sevilen parçalarla unutulmayacak bir konsere daha imza atacak.

Barselona Gitar Üçlüsü ve Dans Gösterisi

15 Feb 2020
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Barselona Gitar Üçlüsü ve Dans Gösterisi, ilk kez İzmir'de sahne alacak. Uluslararası üne sahip üç gitarist Manuel Gonzalez, Xavier Coll ve Luis Robisco, olağanüstü İspanyol vurmalı çalgılı üstadı Paquito Escudero bir arada sahne alacaklar. Müzisyenlere İspanya'nın en yetenekli Flamenko dansçı çift Carolina Morgado ve Jose Manuel Alvarez eşlik edecek. Dünya çapında büyük bir ilgiyle karşılanan gösteriyi sakın kaçırmayın.

Dj Ali Taş ile 90'lar Türkçe Pop Gecesi

15 Feb 2020
Hangout Performance Hall

DJ Ali Taş, Kenan Doğulu, Burak Kut, Mustafa Sandal, Zerrin Özer, Cartel, Serdar Ortaç, Mirkelam, Tarkan, Yaşar, Gülşen, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nilüfer, MFÖ, Candan Erçetin ve Levent Yüksel gibi 90’lar yıldızlarının en güzel şarkıları ile bizi zaman yolculuğuna çıkaracak.

Beatgate Presents: Artbat, Volkan Gündüz

15 Feb 2020
Kalt

Tekno müziğe kendilerine has yer yer melodik, hipnotik tatlar katan Artbat, yüksek tempolu başarılı setleriyle öne çıkan Volkan Gündüz 15 Şubat Cumartesi gecesi bizi melodik bir yolculuğa çıkaracaklar.

Best Of Mazhar Alanson

16 Nov 2019
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Şarkıcı, gitarist, oyuncu, söz yazarı ve sevilen grup MFÖ’nün M’si Mazhar Alanson sevilen şarkılarını solo seslendirecek.Haluk Levent

22 Feb 2020
İzmir Arena

Protest tavırlarıyla gönlümüzü kazanan Haluk Levent, ilk günkü heyecanı ve enerjisiyle 22 Şubat Cumartesi akşamı İzmir Arena'da sahne alacak.

 

Punkhard Live

22 Feb 2020
Volume Alsancak

İstanbul’dan hareketli sahneleriyle ilgi çeken Reptilians From Andromeda, İzmir’den rock ve heavy metal klasiklerini başarılı bir şekilde seslendiren Seraf ve Ankara’dan punk/rock tarzını iliklerinde hisseden Punk Panther, İzmir’in en iyi sahne gruplarından Başıbozuk sahnede tozu dumana katacaklar.

Musa Göçmen - Senforock Metallica

22 Feb 2020
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Dünya çapında ünlenen besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen ve Senforock Orkestrası Master of Puppets, For Whom The Bell Tolls, Whereever I May Roam, No Leaf Clover gibi Metallica’nın efsane şarkılarını yorumlayacaklar.

Yüzyüzeyken Konuşuruz

14 Dec 2019
Hangout Performance Hall

İndie folk sound’ları üzerinde yaptıkları deneylerle kendini sürekli geliştiren, müziklerinde elektronik elementlerine ve dans beat’lerine de yer veren grup 2017 yılında Canavar ve Ne Fark Eder teklilerini, Eylül ayında da Sandal isimli tekliyi yayımladılar.

Karnavalizm

28 Feb 2020
İzmir Arena

İzmir’de ilk defa gerçekleşecek Latin konseptli bir Karnaval olan Karnavalizm Latin müziklerini, yemeklerini ve kültürünü Latin hayranları ile buluşturacak. Emir Ersoy konseri, dans gösterileri sizleri bekliyor.

New Model Army

28 Feb 2020
SoldOut Performance Hall

New Model Army 40. yıl özel turnesinde, 17 albümlük devasa arşivlerinden ve yeni albümden şeçtikleri şarkılarını İzmir’de ilk kez Sold Out Performance Hall’da seslendirecekler. Konserin açılışını yeni EP’si Yadigar ile dikkat çeken The Ringo Jets yapacak.

Yaşlı Amca

20 Nov 2019
SoldOut Performance Hall

Genç yaşlarına rağmen etkileyici şarkı sözleri ve dinleyeni ilk anda yakalayan melodileriyle bizi etkileyen Yaşlı Amca, 28 Şubat'ta Hangout Performance Hall'de!

Gazapizm

06 Dec 2019
Hangout Performance Hall

2014 yılında Yeraltı Edebiyatı albümüyle sektöre resmen adım atan Gazapizm, 2017 yılı içerisinde yayınladığı Heyecanı Yok şarkısıyla rap müziğin Türkiye’deki önemli temsilcileri arasında yerini aldı. Rap müziğe duyduğu aşkı ruhundaki isyanla harmanlayan Gazapizm, şarkılarıyla dinleyicilerin ruhuna dokunmayı başarıyor.