21 Eyl 2019
Otuzbeşlik

Urla'da sonbaharı cazla karşılıyoruz!

Urla Caz Festivali, doğanın dinlenmeye hazırlandığı sonbaharda dünya tarihine güzel müzikler kazımış Urla’nın sokaklarında, anlatılamayanların en güzel tınılarla anlatıldığı müzikle, cazla, doğaya eşlik etmek için yola çıkıyor.

 

27-28-29 Eylül tarihlerinde İzmir'in sakin ilçesi Urla'da gerçekleşecek festivalde özel dinletiler, etkinlikler ve atölyelerin yanında Urla’nın köklerinden gelen süprizler cazseverleri bekliyor. 

 

 

Urla'nın farklı bölgelerinde yapılması planlanan festivalde Erkan Oğur, Bülent Ortaçgil, Kerem Görsev, Birsen Tezer, Ricky Ford, Fatih Erkoç gibi müzisyenler ve müzik grupları sahne alacak.

 

Heyecanla beklenen festivalde, dinleyicileri bekleyen büyük sürprizlerden biri de kulaklara alışılmışın dışında bir ziyafet sunacak ney-caz buluşması olacak. Urla’dan gelip geçen en iyi sanatçılarından olan ve en önemli ney ustalarından sayılan Neyzen Tevfik’e ithaf edilecek.

 

Urla Jazz eğlenceyi ve müziğin hazzını en iyi şekilde yaşatmayı hedefliyor. Caza bulanmış sonbahara, ruhunuzun müziğini duyacağınız bir caz festivaline hazır olun.

Bilet satış noktaları ve etkinlikle ilgili detaylı bilgi için www.jazzinurla.com ve urlajazzfestival Instagram hesabını takip edebilirsiniz.