Aslı Köse

Küçücük bir insan oldugum zamanlarda gördügüm her müzik aletinin ruhu olduguna inanır ve bana alınmayan piyanolar için vitrin önlerinde aglardım. Sonra hep müzikle dolsun yaşam diye sırayla hepsini calmaya calıstım. Kimini başardım kimini başaramadım. Çello çalmayı , şarkı söylemeyi sevdigim kadar mutfakta yemek pişirir gibi bilgisayar basında oturup o müzigi yaratmayı da sevdim. Yıllarca korolarda orkestralarda caldım , söyledim .

Biraz büyük bir insan oldugumda gece kulüplerindeki muazzam ışıklar beni kendilerine aşık ettiler.Dans ettim ,güldüm ; müzigin cok boyutlu oldugunu ve artık sadece dogal seslerin degil , insan kulagının duyabilecegi tüm seslerin güzel oldugunu düşünmeye başladım. Nitekim yeterince büyük bir insan oldugumda über süper bir müzisyenle bir grup kurdum,adını Bon Mod koyduk ve hayatımızın en muazzam günlerini yasadık. Hem çaldım, hem söyledim. Paris'ten Adana'ya 2 yılda 100' e yakın performans gerçekleştirdim .

Bugünlerde ise Aslı Köse olarak ben,daha mutlu günler yaşamak adına sevdigim müzikleri çalıyor,kendi yazdıgım şarkıları söylüyor,dans ediyor,eğleniyor,bir de üstüne utanmadan para alarak Dj 'liği işim olarak yapıyorum .(Neden cünkü benimde yemek yemeye, hastaneye gitmeye ve gülümseyebilmeye ihtiyacım var.)

Size şu şekilde süper bir gece yaşatabiliim; sadece üstün teknik ekipman kullanımımla degil , hissettigim ve benim mutlu oldugum müzikleri dinletebilir , sizinle dans edebilir , bir de üstüne billurdan bozma sesimle şarkılar söyleyebilirim . Şimdilik budur.