%100 Rest. Cafe & More Alsancak

Kültür Mah. Dr. Mustafa Enver Bey Cad. No: 18/A Konak/İzmir, Türkiye

2009 yılında Alsancak'ta açılan %100 Rest Cafe and More gündüzleri misafirlerine ev rahatlığında bir cafe keyfi sunarken, akşamları ise şık bir restoran olarak hizmet veriyor. Gurme ağız tadına göre hazırlanan menüler, müşterilerin damak tatlarını, lezzet anlayışlarını adeta değiştiriyor. Ayrıca mekanın harika bahçesinde denizi, martıları seyrederken keyfinize keyif katabilirsiniz. Kısacası %100 Cafe ev rahatlığını kalite ve lezzetle buluşturuyor. 

%100 Cafe'nin müşterileri buranın yemeklerini çok seviyor, özellikle et çeşitleriniBonfile de et çeşitleri arasında en çok göze çarpan tür olarak göze çarpıyor. Hem lokum bonfile, hem de cafe de paris soslu bonfile sık sık sipariş ediliyor. Bununla beraber kırmızı et yemeğini de denemenizi öneririz. Özellikle yanında kırmızı şarap ile birlikte gayet güzel olduğunu belirtelim. Şarap demişken, %100 Cafe'deki şarapları ister yemeğiniz ile birlikte isterseniz tek başına kesinlikle tatmalısınız. İçecek olarak ayrıca buranın kahvesini de öneririz. Özellikle filtre kahve kahve türleri arasında en çok tercih edilenler arasında. Aynı zamanda damla sakızlıTürkkahvesi de sık sık sipariş ediliyor. %100 Cafe'ye uğramışken buranın harika tatlılarını tatmadan ayrılmayın. Özellikle tiramisu veya sufle bu tatlılar arasında favoriler arasında. 

Alsancak'ta, Kültür Mahallesi'nde yer alan %100 Rest. Cafe and More, uygun fiyatları, samimi ortamı ve güleryüzlü personeliyle misafirlerine %100 lezzet, %100 keyif, %100 kaliteyi ev rahatlığında ve restoran şıklığında sunuyor.  

Restoran
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar
Şarap