Ahbap Urla

İskele Cad. No: 161, 35430 Urla/İzmir, Türkiye

Ahbap deniz manzaralı kapalı alanı ve arka bahçesi ile iki farklı atmosfer sunuyor. Kapalı alanında iddialı bir ocakbaşı bulunuyor. Etler burada pişirilip servis ediliyor. Klasik ocakbaşı deneyimi yaşamak isteyen misafirler ocakbaşında ağırlanıyor. Dileyen misafirler İskele mevkiinden başka bir atmosfere götüren, ferah, şık dekore edilen arka bahçede yemeklerini yiyip içeceklerini yudumlarken müzik keyfi yaşayabiliyor.

 

Lezzeti ön planda tutan Ahbap'ın mutfağında ise deneyimli bir ekip çalışıyor. Yemekler hazırlanırken en taze ürünler seçiliyor. Menüde öne çıkan mezeler arasında Acılı Mor Lahana, Girit, Avokadolu Ananas Izgara, Ekşili Kabak, Papaz Yahni var. Ara sıcaklardan yaprak bonfile ve yaprak ciğer, ana sıcaklardan da Adana Kebap, Şaşlık Kebabı ve Lokum Bonfile mutlaka tatmanız gereken lezzetlerden.

 

Ahbap’ın fonundaki müzikler ise 80'ler, 90'lar pop. Çarşamba ve cuma günleri canlı müzik, cumartesi günleri ise DJ performansları oluyor. Urla’da bu konseptte ilk ve tek yer olan Ahbap, Urla gece hayatında bir eksiği tamamlamış olacak ki müzik geceleri şimdiden yoğun ilgi görüyor. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin.

Restoran
Tatlı
Akşam yemeği
Alkollü i̇çecek
Kokteyl
Full bar
Şarap
Kullanılabilir mutfak
Mutfak Türk