Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Hotel

Altınyunus Mahallesi, 3215. Sk. No:38, 35938 Çeşme/İzmir, Türkiye

Altın Yunus, Çeşme'nin en önemli olan otellerinden biridir. 140.000 m2'lik bir alanda, 1974 yaz sezonunda faaliyete geçmiş olan bu tesis;  Türkiye ve Orta Doğu'nun ilk bin kişilik birinci sınıf tatil köyü olup Çeşme'nin incisi Boyalık'ta yer almaktadır.

40 yılı aşkın bir marka olan Altın Yunus, Ege turizminde hatırı sayılır bir yer edinmiş ve misafirlerini en iyi koşullarda ağırlamayı kendine politika edinmiştir. Deluxe ,Standart, Junior Suite, Golden Suite, Ocean Suite, Marin ve Marin Plus (Apart) olmak üzere 7 farklı çeşit, toplam 423 adet odası bulunan tesiste mutlaka kendinize en uygun seçeneği bulacaksınız. Konaklamadan eğlenceye, sağlık ve güzellik hizmetlerinden konferans, balo, düğün gibi etkinliklere dek birçok hizmeti biraraya getiriyor. Kendine ait marinası, sahip olduğu ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, modern ile nostaljik özellikleri bir arada taşıyabilen mimarisi, profesyonel işletme anlayışı ile dünya turizmine hizmet vermektedir.

Birçok farklı konseptte restoranı, cafesi, lobby ve pool barı bulunan tesiste yeme içme konusunda aradığınızı bulamamanız imkansızdır. Açık büfesi çok zengin olan Altın Yunus, bu konuda da büyük bir marka haline gelmiştir. Altın Yunus'un meşhur Venüs Spa'sı dinlenmek, yenilenmek ve kendinizi şımartmak için birebirdir.

Çocuk kulübü, DJ performansı, canlı müzik, plaj voleybolu,tenis kortu, masa tenisi, basketbol  gibi sayısız aktivite sunan tesisin bir diğer büyük ayrıcalığı ise Baküs Luna Lounge ‘dır. Büyüleyici manzarası, maviyle yeşilin buluştuğu üzüm salkımları altındaki Baküs Luna Lounge,  yenilenen konseptiyle lezzetli yiyecek ve zengin içecek menüsü ile tüm yaz süresince sizlerle. Canlı DJ Performans ile gecenize keyif katın.

Özel plajı ve yüzme havuzlarıyla Altın Yunus, hayallerinizdeki tatil için sizleri bekliyor.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar için bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

Kahvaltı
Akşam yemeği