Altınkapı Restoran Döner & Kebap - Alsancak

Alsancak Mh. 1444 Sokak No:9/A, Alsancak Mahallesi, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

İzmirlilerin gözde mekanlarına ev sahipliği yapan Alsancak semtinde konumlanmış bir mekan olan Altın Kapı Restaurant, lezzetli döneri ve menüsünde bulundurduğu enfes tatlarıyla müşterilerini etkilemeye devam ediyor. 1978'den beri hizmet veren Altın Kapı Restaurant'ın hali hazırda 3 tane şubesi bulunuyor. Bu şubelerden biri ise İzmir'in en revaçta olan tatil beldesi Çeşme Ilıca'da konumlanmış. Altın Kapı'nın Çeşme şubesi Çeşme'nin ilk dönercisi unvanına sahip. Ama en bilinen Altın Kapı şubesi tabii ki de Alsancak gibi merkezi bir konuma sahip.

Konumu nedeniyle her türlü toplu taşıma aracını kullanarak rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu mekan ailenizle veya arkadaşlarınızla gitmek için çok ideal bir yer. Alsancak'ta bulunan çeşitli mağaza ve mekanı ziyaret edip alışverişlerinizi tamamladıktan sonra gününüzü sonlandırabileceğiniz Altın Kapı Restaurant kalitesi ve uygun fiyatları nedeniyle son zamanlarda daha da çok tercih ediliyor. İskender kebabı artık efsaneleşen bu mekanın sizi her gelişinizde aynı itina ile ağırlayacağından emin olabilirsiniz. Zaten müdavimlerine göre mekan 1978'den beri hizmetinden hiçbir şey eksiltmemiş, standardını hiç bozmamış.

Keyifli ve rahat ortamıyla müşterilerini memnun eden bu mekanın dondurmalı irmik helvası ve ekmek kadayıfı gibi tatlıları oldukça meşhur. Gittiğinizde eşsiz dönerinden sonra yiyebileceğiniz bu tatlılar gerçekten aldıkları bütün güzel yorumları hak etmiş durumda.  Döneri dışında zeytinyağlı yemekleri de oldukça başarılı. Hızlı servisi ve güleryüzlü garsonlarının da katkısı ile Altın Kapı Restaurant , İzmir'e geldiğinizde denemeniz gereken yerler arasında.

Eğer siz de tatiliniz için İzmir'e geldiyseniz, yolunuz Alsancak'a düşmüşse, arkadaşlarınız ve ailenizle Türk mutfağı yemeklerini denemek istiyorsanız Altın Kapı Restaurant tam da size göre.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com 'u takip etmeye devam edin.

 

Kartla ödeme
American express