Awake Coffee & Espresso - Alsancak

Kültür Mahallesi, 1381. Sk. 3 B, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

Son yıllarda büyük şehirlerde ardı ardına açılan üçüncü dalga kahvecilerin İzmir temsilcilerinden olan Awake Coffee & Espresso Alsancak'ta yer alıyor. Başarılı kahveleriyle İzmirliler arasında hızla popülerlik kazanan mekan aldığı tavsiyelerin tümünü sonuna kadar hak ediyor.

Awake & Coffee Espresso Alsancak'ın en sakin sokaklarından olan İtalya Sokak'ta bulunuyor. Mekanın sessiz ve sakin lokasyonu burayı sohbet etmek isteyen küçük gruplar kadar bilgisayarı ile dışarda çalışmak isteyenler için de cazip kılıyor. Sıradışı dizaynı ve modern kahve ekipmanları ile farklılık sunan mekanda ücretsiz kablosuz internetten de faydalanarak gün boyu rahat bir şekilde çalışmak mümkün.

Awake & Coffee Espresso'yu denediğinizde şimdiye kadar içtiğiniz kahvelerin çok daha üstünde bir lezzet bulacaksınız. Mekan adından da anlaşılabileceği gibi espresso konusunda uzman. Çalışanların güleryüzü ve ilgisi sayesinde kendinizi evinde hissedebileceğiniz gibi, kahveye meraklıysanız farklı demleme teknikleri konusunda bilgi alabilir ve değişik keşiflerde bulunabilirsiniz. Önerimiz her gelişte farklı bir lezzet tadıp mekanın tüm menüsünü denemeniz. Hepsinde farklı bir lezzet bulacaksınız.

Geniş kahve menüsü ve çay seçeneklerine ek olarak ev yapımı tatlılar da mekanın bir diğer alameti farikası. Sabah erken saatlerde uğradığınızda kahve ve kruvasan ile Avrupa usülü minik bir kahvaltı yapabileceğiniz gibi, güne sıcacık bir brownie ya da taze bir cheesecake ile devam ederek lezzet şöleni yaşayabilirsiniz. Tüm çalışanlar size kahvelerin yapım sürecini ve demleme süreçlerini zevkle anlatacak ve lezzet serüveninize katkıda bulunacak.

Mekanın dizaynı ve kahvelerin sunumları da İzmir'de keyifli bir ortamda güzel vakit geçirmek isteyen kahve severler için birebir. Burada geçirdiğiniz süre boyunca Awake Coffee & Espresso'nun konusunda donanımlı ve işinden keyif alan insanlar tarafından işletildiğini fazlasıyla anlıyorsunuz.

İzmir ve çevresindeki tüm mekanlar için daha fazla bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

Tatlı
Full bar