Babylon Çeşme

Sakarya Mahallesi, Ayayorgi Yolu, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Aya Yorgi Koyu Çeşme'de her sene daha da ünlenmekte. Eğlenceli tarzları ve paylaştıkları berrak deniz ile Aya Yorgi Koyu'ndaki mekanların hepsi birbirine benzese de Babylon Çeşme huzurlu ve rahat ortamıyla diğer mekanların önüne geçmiş. İstanbul Kilyos'ta da şubesi olmasından dolayı İstanbulluların da bildiği Babylon, Çeşme'de de konuklarını memnun etmeye devam ediyor.

Uygun fiyatlarıyla Aya Yorgi Koyu'nda ilgi çeken Babylon'un güleryüzlü ve yardımcı çalışanları müdavimlerinden tam puan almakta. Personelin ilgisi plajlarda önemli bir konu olduğu için mekan seçimlerinizde buna dikkat etmeniz oldukça gerekli.

Aya Yorgi Koyu en ünlü beach clubların barındıran çok önemli bir turistik alan durumunda. Temiz ve serinletici suyuyla İzmirlilerin vazgeçemediği bu denizde vakit geçirmek gerçekten çok keyifli. Arkadaşlarınızla suyun üstünde bulunan çeşitli eğlenceli dubalarla vakit geçirebilir, su geçirmez telefon kabınızı da yanınıza aldıysanız çekeceğiniz eşsiz fotoğraflarınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı kıskandırabilirsiniz.

En kalabalık olduğu gün ve saatlerde bile servisi son sürat devam ettirebildiği için Babylon Çeşme gerçekten çok başarılı bir işletmeye sahip. 1000 kişi alabilecek bir alanda bunu başarmak gerçekten hiç de kolay değil. Zaten bu kadar çok tercih edilmesinin nedenlerinden birisi de bu. Diğer bir nedeni de aileler için de uygun olması. Çocuklu aileler veya içlerindeki çocukla bütünleşmeyi tercih eden konuklar için özel oyun alanlarını barındırması da Babylon Çeşme'nin ailelerin ilk tercihi olmasını sağlıyor.

Babylon Radyo'nun çaldığı güncel ve kolay dinlenebilen müzikler sayesinde huzurunuza huzur katan bu mekan yaz boyunca her gün hizmet vermekte.

Eğer siz de tatil için Çeşme'ye gelmişseniz, ailenizle de eğlenmek istiyorsanız veya arkadaşlarınızla huzurlu ve bir o kadar da eğlenceli bir gün geçirmeyi arzuluyorsanız Babylon Çeşme tam size göre.

Not: Yemeklerinin lezzeti dışında müdavimleri tarafından tam puan almış olan sakızlı frozen'ı kaçırmayın deriz.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.