Bay Döner - Alsancak

Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cad./1443 Sok. No:71, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

İskenderiyle Türkiye'nin bir çok ilinde dillere destan olmuş, şubelerini ülkemizin çoğu ilinde bulabileceğiniz müthiş bir işletme olan Bay Döner, İzmir'de de sevenlerine kavuşuyor. İzmir'de 12 şubesi bulunan Bay Döner'in en meşhur şubesi ise İzmirlilerin gözdesi olan Alsancak Kıbrıs Şehitlerinde bulunuyor.

Kıbrıs Şehitleri Caddesi İzmirlilerin arasında son zamanlarda popülerliği artışta olan yerlerden biri. Bünyesinde barındırdığı çeşitli mağaza, butik, cafe ve restoran ile her zaman oldukça kalabalık kalmayı başaran yerlerden. Kordon'a açılan dar sokak ağlarıyla krokisi geniş bir ağacı anımsatan bu özel yer Bay Döner Alsancak şubesine de ev sahipliği yapıyor.

Konumu açısından merkezi olması nedeniyle rahatlıkla tercih ettiğiniz toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlayabileceğiniz bu mekan, vapur iskelesine yürüme mesafesinde olması nedeniyle Karşıyaka ve Bostanlı'da oturanların da kolaylıkla gelebildiği bir mekan. Kablosuz internet hizmetinin de bulunması nedeniyle öğlen veya akşam yemekleri için ideal bir mekan olan Bay Döner, servisinin hızı ve yemeklerinin lezzeti ile İzmirlilerin vazgeçilmezi.

Bay Döner adından da anlaşılabileceği gibi döner üzerinde ustalaşmış bir mekan. 2006 yılından beri hizmet veren bu dev zincir, lezzetini Avrupa'ya ve Amerika'ya da taşımış. Bay Döner'in Alsancak şubesi sigara içmek isteyenler için iç ve dış mekanlara sahip. Zincirleriyle benzer olarak modern ve logosunda bulunan kırmızı ağırlıklı bir dekorasyona sahip olan bu mekan uygun fiyatlarıyla verdiği hizmetlere son sürat devam ediyor.

Yediğiniz eşi benzeri olmayan dönerin arkasından hala midenizde yeriniz kalmışsa müdavimlerinin önerisi künefeyi de deneyebilirsiniz.

Eğer siz de tatiliniz için İzmir'e gelmişseniz, Alsancak Kıbrıs Şehitlerini keşfetmek istiyorsanız, keşfiniz sırasında hızlı ve lezzetli bir yemek molası vermeyi arzulamaktaysanız Bay Döner tam size göre.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

 

Kartla ödeme