Mekanlar

Biblos Beach Resort Alaçatı

Yeri

Özellikleri

  • 6.4
  • Google puanı 4.5
  • Kartla ödeme
  • Master Kart
  • American Express

Fotoğraflar

Hakkında

İlhamını, yaklaşık 7000 yıl önce Akdeniz’de kültür ve ticaretin odak noktası olan, bölgeye altın çağını yaşatan Fenike’nin başkenti Byblos’tan alan BIBLOS Hotels & Resorts projesi, ilk lokasyonu olan BIBLOS Beach Resort. Alaçatı ile sofistike ve rafine tatil destinasyonları arayanlar için cazibe merkezi haline gelen Alaçatı’da konumlanıyor. Logosunu; Roma mozaiklerinden Trevi Çeşmesi’ne, Karun hazinesine kadar dünya tarihine iz bırakan eşsiz bir sembol olan Hippokampi’den alan BIBLOS Beach Resort. Alaçatı, Alaçatı’ya 12 ay boyunca hizmet verecek yepyeni bir yönetim anlayışı getiriyor.

Hindistan cevizi ağaçlarının içinde saklı avlusundan Alaçatı’ya özgü taş mimarisine, bohem lüks odalarının saf doğal mobilyalarına kadar özgün bir dekorasyon anlayışıyla tasarlanan Biblos, 110 metrekarelik süitleri, her zevke hitap eden odaları ve büyüleyici ortamı ile konfordan ötesini sunuyor.

BIBLOS Beach Resort. Alaçatı’da yer alan kişiye özel hizmet anlayışıyla lüks spa’sı ve Thalasso havuzuyla ALATIA SPA, gastronomi tutkunları için bölgenin lezzet öncüsü olmaya aday iddialı mutfağı ile AMANTE Restoran, Alaçatı’nın dünyaca ünlü denizine açılan plajı BIBLOS BEACH CLUB, gün boyu nefis lezzetler sunan Brasserie LE JOUR Alaçatı yazlarının en özel adresleri olmaya aday...

Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.