Big Chefs MaviBahçe

Mavişehir Haritada gör
MaviBahçe

2007 yılında Ankara Filistin Caddesi'nde başlayan Big Chefs serüveni bugün 3 ülke ve 10 şehirde, sayısız restoran ile hız kesmeden devam ediyor. Asla ödün vermediği kalitesiyle 9 senede Türkiye yeme içme sektörünün en büyük markalarından biri haline gelen Big Chefs, Mavişehir Mavibahçe AVM'de açtığı şubesi ile İzmirlilerle buluşuyor.

Big Chefs'in lezzet yolculuğunda bu kadar büyük başarı ile ilerlemiş olmasının belli sırları var elbet. Lezzet bunların ilki. Düzenli olarak yenilenen ve genişleyen çok zengin bir menüsü olan mekan her damak zevkine hitap eden sayısız farklı lezzete ev sahipliği yapıyor. Etsiz yapamayanından vejeteryanına, glütensiz yemekler tercih edeninden veganına kadar tüm misafirlerin beklentilerini karşılayan yemekler bulunuyor menüde. Big Chefs'in tüm şubeleri özenle dizayn edilmiş, ev sıcaklığını yansıtan ve yeme içme keyfini saatlerce süren bir sohbetle yaşayabileceğiniz sıcaklıkta mekanlar. Big Chefs pazarlama politikası gereği bulunduğu şehirlerin en güzel noktalarında açıyor restoranlarını. Bu da misafirler için sıradan bir yemeği büyük bir keyfe dönüştürmenin anahtarı aslında.

Ve elbette kalite. 9 senedir hep en çok tercih edilen mekanlardan biri olan, adından hep övgüyle söz ettiren bu markanın tartışmasız bir kalitesi var. Tüketici Big Chefs markasını duyduğunda akan sular duruyor. Mavibahçe AVM'de açılan şubesinde de aynı kalite ve müşteri memnuniyeti ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor Big Chefs.

Geniş kapasiteli iç ve dış mekan, Türk ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetlerden oluşan zengin menü, otopark, ücretsiz kablosuz bağlantı ve rezervasyon imkanı ile Big Chefs tüm İzmirliler için uğrak mekanlardan biri konumunda.

Restoran
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar