Blackjack Brasserie

Bostanlı Mahallesi, Cemal Gürsel Cd. No:470, 35590 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

İzmir gece hayatının yükselen yıldızı Bostanlı'da son yıllarda popüleritesi katlanarak artan bir mekan Blackjack Brasserie. Her İzmirli genç Blackjack'e ya uğramış ya da mutlaka adını duymuştur. Mekanın son yıllarda bu kadar popüler olması elbette tesadüf değil, son derece büyük bir başarının sonucu.

Blackjack'e gittiğinizde öncelikle kokteyl seçimlerinin çeşitliliği ile karşılaşacaksınız. Çok zengin bir bar menüsü var mekanın. Müdavimlerin favorisi ise son yılların en popüler içkilerinden Lynchburg Lemonade. Blackjack'te geçirilen bir gecede Lynchburg denemezseniz çok şey kaçıracağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Dünyanın dört bir yanından birçok farklı bira markasını bulabileceğiniz mekanda siparişlerinizin yanı sıra bol ve lezzetli ikramlar da gelince şaşırmayın. Blackjack'i bu kadar vazgeçilmez kılan detayların başında bu ikramlar geliyor. Ve elbette canlı müzik Blackjack'in bir diğer olmazsa olmazı. Mekan her daim çok kalabalık olmasına rağmen servisin hızlılığı sizi hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmayacak. Yıllardır aynı çizgiyi koruyabilmeyi başaran Blackjack özellikle Karşıyaka gençliğinin ve gece hayatında Alsancak hegemonyasından sıkılan tüm İzmirlilerin uğrak mekanı.

Mekan elbette sadece içki odaklı değil, bar tabakları da dahil olmak üzere zengin ve lezzetli bir yemek menüsüne de sahip. Gecenin ilerleyen saatlerinde dans ile devam edecek güzel bir gün geçirmek için Blackjack'e erken gelmeli ve bira eşliğinde sohbetin tadını çıkarmalısınız.

İzmir gibi insanların birbirini tanıdığı ve keyifli rutinler oluşturdukları bir şehirde Blackjack de müdavimler kazanmakta gecikmedi. Bu nedenle farklı haftasonları mekana gittiğinizde tanıdık yüzler görmek sizi şaşırtmasın.

Cadılar Bayramı'nda özel parti ve Silent Disco gibi konseptleriyle Blackjack İzmir gece hayatına yeni bir soluk getiriyor.

İzmir ve çevresindeki tüm mekanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

Akşam yemeği
Kokteyl