Boyoz Akademi

Karşıyaka Haritada gör
1713 sokak no:38 (tiyatro sokağı), Tuna Mahallesi, 35260 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

BOYOZ AKADEMİ SANAT MERKEZİ

Sanat Merkezi olarak; Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitimi, Yaratıcı Drama, Profesyonel Sahne Oyunculuğu ve Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri başta gelmek üzere, Sinema Tv, Yazarlık, Müzik, Resim ve Dans alanlarında da ekipler yetiştirmekte ve gerçekleştirdiği projelerde bu ekiplere görev vererek gelişimlerini sağlamaktadır. Ayrıca; hizmet binası içerisindeki Tiyatro Salonu ve Sinema Salonunda ilgili gösterimler yaparak İzmir’de Sinema ve Tiyatro etkinliklerinin artması için var gücüyle çalışmaktadır. 

Tiyatro ve Sanatsal Eğitim faaliyetleri dışında İzmir yerleşik olarak film yapım şirketi olma özelliğini koruyarak projeler üretmekte ve bu alanda sektörde istihdam oluşturmaya çalışmaktadır. 

TC Kültür Bakanlığı destekli Belgesel Filmler, Valilik düzeyinde il tanıtım videoları, reklam filmleri, internet dizileri dışında 2 Mayıs 2014’te vizyona giren 10. Köy ‘’Teyatora’’ adlı sinema filmi ve 02 Haziran 2017 de vizyona giren ‘’Bambaşka’’ adlı uzun metraj sinema filmi bu faaliyetlerden bazılarıdır.

Kartla ödeme