Mekanlar

Cadde Pub

Yeri

Iletişim Bilgileri

Özellikleri

  • 7.3
  • Fiyat
  • Facebook puanı 4.1
  • Foursquare puanı 8.2
  • Google puanı 4.3
  • Rezervasyon
  • Kartla ödeme
  • Dışarda oturma
  • Akşam yemeği
  • Kokteyller

Fotoğraflar

Hakkında

Alsancak'ın gözde sokaklarından Gül Sokak'ta bulunan bir mekan olan Cadde Pub, İzmir'deki popüler gece mekanlarından biri. Buluşma noktası olarak ayarlanması ideal olan merkezi bir konuma sahip, bu nedenle tüm gün Alsancak'ta gezmeyi planlıyorsanız geceyi noktalamak için ideal bir mekan. 

Sigara içmek isteyenler için dış mekanı da bulunan Cadde Pub'ın popülerliği gençler arasında şu sıralar giderek artmakta. Gül Sokak'ta bulunan diğer gece mekanları gibi Cadde Pub'da da yer bulmak bazı saatlerde zor olsa da, diğer mekanlardan farklı olarak dolu olan masaların çabuk boşalması veya yeni masa çekme gibi alternatifleriyle daha fazla tercih edilen bir mekan. Yine de tavsiyemiz önceden planlanmış buluşmalarınız için rezervasyon yaparak yerinizi garantiye almanız.  

İç mekanını geçtiğimiz sene yenileten Cadde Pub'ın yeni dekorasyonu modern ve rustik bir tarzda. Pinterest ve Tumblr benzeri ev dekorasyon fikirlerinin de bulunduğu sitelerden esinlenilmiş kara tahtalar, vintage objeler ve çeşitli düzenlemeleriyle  Cadde Pub gençler arasında en bilinen mekanlar arasında. Mekanın duvarlarında çeşitli sokak sanatçılarının yaptığı çalışmaların bulunduğu Cadde Pub dizaynı açısından diğer mekanlar arasından kendini  daha yaratıcı ve gerçekten daha farklı kılmış.

İç ve dış mekanı ayıran katlanır cam sistemleri içeride oturan müşterilerin de Gül Sokak'ın işlek görüntüsünden yararlanabilmekte. Mekanda çalınan müziğin kalitesi ve güncelliği oldukça başarılı. Müzik olmasına rağmen arkadaşlarınızla rahatlıkla sohbet eşliğinde kokteyllerinizin tadını çıkarabilirsiniz. İçki ve yemek menüleri bulunmakta. İçki menüsünde kokteyller, shotlar, likör ve şarap çeşitleri gibi bir sürü seçenek yer almakta. Daha çok birşeyler içilmeye gelinmesine rağmen bu mekanın yemekleri de aldığı yorumları gerçekten haketmiş ve son derece başarılı. 

Gül Sokak'ta bulunan diğer mekanlara göre fiyatları oldukça uygun. Çalışanları da bir o kadar kibar ve eğlenceli. Eğer Alsancak'a yolunuz düşerse ve gece keyifli vakit geçirmeyi planlıyorsanız Cadde Pub en iyi seçimlerden bir tanesi.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com 'u takip etmeye devam edin.

 

Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.

Twitter'da Cadde Pub