Cafe Plaza Bomonti Brasserie

Kültür Mahallesi, 35220 Konak/İzmir, Türkiye
+902324213576 arama yap

İzmirli gençlerin en popüler mekanı Alsancak'ın Gül Sokak'ında bulunun Cafe Plaza Bomonti Brasserie gün geçtikçe artan talepleriyle kalitesini bozmadan saat gibi işlemeye devam ediyor. Gül Sokak'ta bulunan gece mekanları düşünüldüğünde gençlerin akıllarına gelen ilk mekanlardan biri olan Cafe Plaza Bomonti Brasserie, kaliteli servisi ve rahatlığı sayesinde gençler arasında en çok tutan mekanlardan.

Bomonti Bira Fabrikası İstanbul'da 1890 Feriköy'de kuruldu ve kuruluşundan sonra Bomonti Bira Bahçeleri sohbetin adresi oldu. İzmir'de bu gelenek Cafe Plaza Bomonti Brasserie'de devam etmekte.

Gül Sokak'taki tüm mekanlar sigara içmek isteyenlere özel dış mekan servisi de sunmasına rağmen Cafe Plaza Bomonti Brasserie, Gül Sokak'taki gece mekanları arasında en geniş dış mekana sahip olanı. Kışın ayaklı ısıtıcılarla eğlenceyi içeriden dışarı taşıyan Cafe Plaza Bomonti Brasserie özellikle haftasonu geceleri revaçta oluyor. Rezervasyon yaptırırsanız mekanda büyük arkadaş grupları dahil size yardımcı olacaklarından emin olun.

Cafe Plaza Bomonti Brasserie bazıları için sadece güzel bir mekanken, bazıları içinse artık vazgeçilmez bir yaşam tarzı haline gelmiş. Sunduğu içki servisinin dışında yemek servisi de bulunan bu mekanın müthiş atıştırmalıkları aldıkları güzel yorumların hepsini sonuna kadar haketmekte. Atıştırmalıklar dışında yemekleri de müdavimleri tarafından aynı derecede beğeniliyor. Kalitesi ve fiyatları arasındaki oran kesinlikle dengeli ve uygun. Cafe Plaza Bomonti Brasserie arkadaşlarla buluşup sohbet etmek için çok uygun bir mekan.

Mekandaki müzik konuşmaları boğmayacak düzeyde çalmasına rağmen müziğin keyfini çıkaramayacağınız kadar kısık sesli de değil. Çalınan müziklerin kalitesi gerçekten çok iyi ve hepsi gençler ve genç kalanlara hitap edecek türde. İlgili, hızlı ve güleryüzlü personeliyle Cafe Plaza Bomonti Brasserie artan popülerliği ve kalitesiyle tüm İzmirlilerin dikkatini çekmiş durumda.

Eğer siz de arkadaşlarınızla Alsancak'ta buluşmaya karar verdiyseniz, kaliteli ve elit bir ortamda keyifli bir sohbet sürdürmek istiyorsanız Cafe Plaza Bomonti Brasserie'den çok memnun kalacağınızdan eminiz.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

 

Tatlı
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar