Canteen Brasserie

Kültür Mahallesi, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

İzmirlilerin Alsancak denildiğinde aklına ilk gelen Gül Sokak'ta bulunan Canteen Brasserie, uygun fiyatlı içki ve yemek servisiyle müşterilerini samimi ve bir o kadar da elit ortamında ağırlamaya devam ediyor.

Son yıllarda popülerliği artan Canteen, Alsancak'ta gezmekten yorulmuş arkadaş grupları için en ideal mekanlardan bir tanesi. Konumu açısından oldukça merkezi olan Canteen, alışveriş sonrası rahatlayıp dinlenmek isteyenler için çok uygun. Sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar açık olması sebebiyle yaşı farketmeksizin herkesin rahatlıkla oturabileceği bir yer.

Sigara içmek isteyenler için iç mekanına alternatif olarak dış mekanı da bulunmakta. Havanın güzel olduğu günlerde müşterilerin içeride oturmaktan çok dışarıda oturduğunu görebilirsiniz. Canteen'in iç ve dış mekanlar açılabilir cam ile ayrılmış olduğu için hava şartları kötü olmadıkça bu camlar açık konumda bulunduruluyor. Bu sayede gece içeride oturan müşteriler de Kordon'dan gelen serin esintilerden yararlanabiliyor.

Müzik seçimlerinin güncelliği ve mekana uygunluğunun yanı sıra ücretsiz kablosuz internet imkanı da müşteri memnuniyetine katkı sağlamakta. İç mekanı modern ve rustik bir şekilde dizayn edilmiş ve dekorasyonunda siyah, gri, beyaz, ve tahta renkleri gibi doğal renkler kullanılmış. Servisi Alsancak'taki mekanlar göz önüne alındığında oldukça hızlı. Menüsünde bulunan Canteen spesiyalleri yaratıcı ve bir o kadarda lezzetli olmakla birlikte tavuk şnitzel, tost, salata gibi klasik alternatifler de oldukça başarılı. Önerimiz bahsettiğimiz Canteen spesiyallerine yemek tercihlerinizde öncelik vermeniz. İçki menüsü de yemek menüsü gibi birçok alternatifi bünyesinde barındırmakta. Güler yüzlü çalışanlarıyla ve dolgun menüsü ile aldığı tavsiyelerin hakkını sonuna kadar veriyor.

Canteen'de sabah ve öğle saatlerinde sakin ve sessiz ortamından faydalanarak rahatlayabilir akşam olduğunda da arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Eğer yolunuz Alsancak Gül Sokak'tan geçerse Canteen Brasserie'ye de uğramanızı tavsiye ederiz.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com 'u takip etmeye devam edin.

 

Akşam yemeği
Happy hour
Kokteyl
Full bar