Casa De Playa Luxury Hotel

Üniversite Mah. 4600 Sk. No:11-A Dalyanköy, Üniversite Mahallesi, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Çeşme Dalyan'da lüks ve elitlik denildiğinde akıllara gelen otellerden biri olan Casa De Playa Luxury Hotel adından da anlaşılabileceği gibi deniz kenarında lüks bir yazlık ev arayan misafirler için çok ideal.

Dalyan'daki Sakızlıkoy'da konumlanmış olan bu mekan, Casa De Playa Luxury Hotel olmadan önce Caliente Beach Club adlı 80'lerde açılmış olan Çeşme'nin ilk beach club'ı idi. Sakızlıkoy'un popüler olmasının nedenleri arasında Avrupa Birliği'nin kontrolünden geçmiş olması ve sonucunda yüzülmenin güvenli olduğu saptanarak mavi bayrak almış olması da yer almakta.

Casa De Playa Luxury Hotel'in müşterilerini etkileyen özellikleri arasında oda çeşitleri bulunmakta. Oda çeşitleri diğer otellerden farklı olarak aileleri ve iş için gelmiş olan konukları da göz önünde bulundurarak oluşturulmuş.

Standart odalar 23 metrekare alanlarında modern bir şekilde dekore edilmiş. Tüm odalarda ücretsiz kablosuz internet servisi bulunması nedeniyle bu odalarda da tabii ki internet bulunmakta. Bu standart odalar ya bahçeye ya da otelin havuzuna bakmakta ve otelin bünyesinde bu tür odalardan toplamda 40 adet var.

Eğer deniz manzaralı bir oda istiyorsanız Deluxe Deniz Manzaralı odalar tam da size göre. Her biri 27 metrekare kullanıma sahip bu modern dekore edilmiş odalardan otel bünyesinde toplamda 25 adet bulunmakta.

Ailenizle tatile gelmişseniz ve evinizdeki konforunuzu Çeşme'ye taşımak istiyorsanız Deluxe Aile odaları size çok uygun. Bu 55 metrekarelik devasa odalardan otel genelinde 4 adet bulunmakta. 3'ü deniz manzaralı ve balkonlu, diğeri ise havuz manzaralı ve bir terasa sahip.

Daha seçkin ve özel bir yerde konaklamak istiyorsanız, Casa De Playa Private özel binasıyla bunu arayan konuklarını mutlu etmeye devam ediyor. Bu binada bulunan süitler 40-60 metrekare kullanım alanına sahip ve binanın kendine ait özel bir bahçesi ve havuzu var. Ayrıca bu binada kalan konuklar için özel Executive Cafe & Bar'da zengin bir kahvaltı ve lüks bir akşam yemeği sunuluyor ve ücretsiz çay, kahve ve alkolsüz meşrubat servisi bulunuyor. Bu odalar daha çok iş nedeniyle Çeşme'ye gelmiş konuklar arasında tercih edilmekte.

Otelin yemekleri gerçekten aldıkları güzel yorumların tümünü hak ediyor. Denizi ve konumu da çok sakin ve huzurlu.

Eğer siz de ailenizle veya iş için Çeşme Dalyan'a geldiyseniz ve de lüks ve huzur arıyorsanız Casa De Playa Luxury Hotel'i öneririz.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

 

Kartla ödeme