Çifte Kumrular Plus

İnciraltı Haritada gör
İnciraltı Caddesi. 10 sokak no: 49, İnciraltı Mahallesi, 35340 Balçova/İzmir, Türkiye

İzmirlilerin İnciraltı'ndaki favori noktalarından biri Çifte Kumrular. İzmirliler keyiflerine düşkünlükleri ile bilinirler, Çifte Kumrular ise bu anlamda tüm beklentileri karşılıyor. Uzun saatler keyifle vakit geçirilebilen geniş bahçesi, yüksek kapasiteli kapalı alanı ve 04.00'e kadar açık olmasıyla Çifte Kumrular, civarda en çok tercih edilen adreslerden biri.

Gündüz olduğu kadar, gece mekanlarından çıkışta geç saatlerinde uğranabilecek Çifte Kumrular'ın geniş menüsünde birçok alternatif bulabilirsiniz. Mekanın nargilesi gençlerin favorisi. Kışın şömine başında, yazın ise yemyeşil bahçede nargile keyfi için birebir. Mekanın adındaki kelime oyununu farketmişsinizdir, Çifte Kumrular kumruları ile de meşhur. İzmir'deki kumrucular lezzet adına birbirleri ile yarışırlar, Çifte Kumrular da bu yarışta ön sıralarda yerini alıyor. Mekanda çok farklı lezzetleri tadacaksınız. Kumru kadar kumpir de özel Çifte Kumrular müdavimleri için. İzmir'in hareketli gece hayatından sonra özellikle Balçova sakinleri son durak olarak Çifte Kumrular'ı seçerken, bu farklı lezzetlerin de tadını doyasıya çıkartıyorlar.

Çifte Kumrular'da alkol de servis ediliyor. Özellikle maç akşamlarında mekan çok tercih ediliyor, kalabalık grubunuzla maç keyfi için ideal. Ücretsiz kablosuz bağlantı, canlı müzik ve otopark da mekanın diğer artıları.

Tanıtımından sadece gençlere yönelik bir mekan olduğu sonucunu çıkarmayın, Çifte Kumrular çocuklu ailelerin ve her yaştan misafirlerin keyifle vakit geçirebileceği son derece nezih ve kaliteli bir mekan. Burzda kendinize göre bir şey mutlaka bulacaksınız.

Çifte Kumrular'ın sadece Balçova'dan değil, İzmir'in farklı ilçelerinden de müdavimleri var. Güleryüzlü ve hızlı servisi, uygun fiyatları ve her daim kaliteli nargilesiyle Çifte Kumrular yıllardır İzmir'in en popüler mekanlarından biri olmaya devam ediyor. Yolunuz İnciraltı'na düşerse siz de mutlaka buraya uğrayın.

İzmir ve çevresindeki tüm mekanlar için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

Kahvaltı
Kokteyl
Full bar
Şarap