Denizatı Holiday Village Hotel

Gümüldür İnönü Mahallesi, Meryem Ana Cd. No:19, 35480 Menderes/İzmir, Türkiye

Mandalin bahçeleriyle süslü turizm beldemiz Gümüldür'de çam ağaçları arasında, yeşilin denizle buluştuğu noktada 60.000 m² üzerine kurulu Tatil Köyümüz, kapılarını her yaz sezonunda Mayıs - Eylül ayları arasında yerli ve yabancı turistlerin beğenisine açıyor. 

Yazın sıcak günlerinde tatil hepimizin düşü ...

İzmir’e 45 dakikalık mesafede gerçek bir cennet sizi bekliyor. Mavi bayraklı, geniş, tertemiz kumsal ve deniz. Güneş sizi çok mu yaktı, hemen yirmi adım yürüyün yüz yıllık çamların gölgesindesiniz.

Çam ağaçlarının altında, özel olarak yetiştirilmiş yemyeşil çimenlerin arasında çeşitli renklerdeki çiçekler size gülümseyerek merhaba diyor.Gün boyunca ister gölgede dinlenin ister animasyon ekibiyle çeşitli spor aktivitelerine katılın. Gece ise çesitli animasyon showlarıyla dans müzik ve eğlencenin tadına varın.

Klimalı, özel teraslı, televizyonlu geniş ve rahat odalardan yokuş ve merdiven çıkmadan plaja, havuza ,restorana ve diğer ünitelere rengarenk çiçeklerle bezenmiş gölge yollardan ulasabiliyorsunuz. Denizatı’na gelirken fotoğraf makinanızı yanınıza almayı unutmayın. Rengarenk kelebeklerin ve çiçeklerin aşkı size çok güzel resimler verebilir.

Uzun açık büfelerde yemek kuyruğu beklemeden, havuz kenarlarında balık istifi güneşlenmeye çalışmadan, kavurucu akdeniz güneşinden bunalmadan, rafine bir tatil için sizi Denizatı'na bekliyoruz.

Kahvaltı
Happy hour