Ebruli Turizm

Kıbrıs Şehitleri Cad. (1443 Sok.) No:37 Mutlu Apt. Kat:3 Daire:3, Alsancak Mahallesi, Alsancak, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

Kuruluş tarihimiz olan 1997 yılından bu yana “TARIH ve TOPLUM DERGISI’nden devraldığımız, KÜLTÜR TURLARI gelenegini sürdürüyor ve geliştirmeye çalısıyoruz. Bizim gezilerimiz, saf turistik olmaktan öte, bir arastırma ve keşif ruhu içinde geçer. Ege Bölgesinde, tüm Anadolu’da, Yurtdışına yaptığımız yolculuklarda, gezdiğimiz yöreleri; tarihi-kültürel-toplumsal boyutlarıyla tanımaya, özgün tadlarını ve keyiflerini yaşamaya özen gösteririz. Gezilerimizde bize eşlik eden arkeologlar, sanat tarihçiler, rehberler ve gezi temalarına göre seçilen diger uzmanlarin herbiri, işlerini tutkuyla yapan ve birikimlerini bizimle paylaşan çok özel insanlardır. Gördügümüz yerler kadar, onların bakış açılarını, derin duyarlıklarını izlemek, başli başına doyumsuz bir deneyime dönüsür..

Konuklarımızın birçoğu, yaşamları boyunca geçirdikleri en keyifli ve en doyumlu süreçleri EBRULI TUR’larında yaşadıklarını ifade ederler..

Kartla ödeme