Eko Pub

Kültür Mahallesi, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

İzmir'in ülkenin en eski ve en önemli şehirlerinden biri olmasının şehir hayatındaki etkisi büyüktür. İzmir'in sosyal ve kültürel anlamda önemli bir şehir olmasını şehrin yıllardır hizmete devam eden kaliteli mekanları sağlıyor. Yıllardır hizmet veren oteller, pastaneler, cafeler ve barlar İzmir'i İzmir yapan yerler. Özellikle eğlence hayatının yoğun olmasını sağlayan barlar bu konuda önemli bir yer tutuyor. Yıllar geçmesine ve yeni barlar açılmasına rağmen, İzmir'in eski barları hala şehrin eğlence hayatında önemli bir yer tutuyorlar. Bu eski barlar arasında ise 1969'dan beri İzmirlilerin her akşam keyifli anlar yaşadığı Eko Pub öne çıkıyor. 47 yıldır kalitesinden ödün vermeyen Eko Pub İzmir'in en sevilen ve en çok müdavimi olan barlarından biri. 

Eko Pub'da en çok sevilen içecekler arasında bira öne çıkıyor. Türkiye'nin ve dünyanın birçok farklı bira çeşidini içebilirsiniz. Ayrıca biraların yanında gelen ikram tabakları da bira keyfine keyif katıyor. Biranın yanında eğer atıştırmalık sipariş etmeyi düşünüyorsanız, kalamar iyi bir tercih olabilir. Eko Pub'ın birçok müşterisi bu ikiliyi beraber sipariş ediyor. Midye tava da bu açıdan iyi bir tercih olabilir, zira o da çok seviliyor. Yemek konusunda ise Eko Pub'ın kendisine has olan lavaş pizzası öne çıkıyor, zira müdavimi çok bu pizzanın. Bununla beraber köri soslu tavuk da sık sık sipariş edilen yemekler arasında burada. 

İster arkadaşınızla isterseniz de grup olarak gelebileceğiniz Eko Pub, yıllardır samimiyetinden, rahat ortamından ve kalitesinden ödün vermeden Alsancak'ta hizmet vermeye devam ediyor. İzmir'e yolunuz düşerse ve şehrin en eski barlarından birinde vakit geçirmek isterseniz siz de mutlaka Eko Pub'a uğrayın. 

Eko Pub ve İzmir'deki diğer barlarla ilgili merak ettikleriniz için 
www.otuzbeslik.com'a uğrayın.

 

Akşam yemeği
Happy hour
Kokteyl
Full bar
Şarap