Equinox Restoran

Alsancak, Gazi Osman Paşa Bulv. Swiss Otel Grand Efes No:1, 35210 Konak/İzmir, Türkiye
+902324145212 arama yap

Equinox Restaurant, bir otel restoranı. Swiss Otel'in çatı katında ve muhteşem körfez manzarasına sahip. Dekorasyonu ile göz alan restoran, oldukça modern çizgilere sahip. Türkiye'de modernliğiyle sayılı örneklerden biri Equinox.

Geniş oturma koltuklarının yüksek başlıkları sayesinde arka masa sizi görmüyor. Birbirinden uzak yerleştirilmiş koltuklar, ferah bir ortam oluşturuyor. Ayrıca koltukların sahip olduğu modern çizgiler başta pek alışıldık gelmese de daha sonra rahat ve keyifli hissetmenize sebep oluyor.

Buranın manzarası o kadar güzel ki, akşamları ışıl ışıl yanan körfez özellikle romantik akşam yemekleri için ideal. Zira şarap menüleri oldukça geniş. Arasında tercih yapmakta zorlanırsanız, garsonlar bu konuda oldukça yardımcı oluyorlar.

Soğuk başlangıç olarak suşisini tavsiye ederiz. Peynir tabaklarında yeterince çeşit var ama 'peynirimi ben kendim seçerim' derseniz de böyle bir seçenekte mevcut.

Ana yemek için et ve balık alternatifleri bulunuyor. Çok çeşitli olduğunu söyleyemesek de, yemeklerinin çok iyi olduğunu belirtmekte fayda var. Zira gidenler tarafından İzmir'in hemen hemen hiçbir yerinde bulamayacağınız lezzette yemekler sunulduğu özellikle dile getiriliyor. Garsonların tümünün bu konuda eğitim aldığı, adına ve şöhretine yakışır şekilde servis ve güler yüze sahip olduğunu da söylemeliyiz.

Özel geceler için özellikle tavsiye edebileceğimiz Equinox Restaurant, masa düzeni, konumu, modern çizgileri ve ambiyansıyla tabiri caizse filmlerdeki gibi bir akşam yemeği için biçilmiş kaftan. Çiftlerin özel günlerinde tercih edebilecekleri Equinox Restaurant, kendini özel hissetmek isteyen herkesin tercihi. Ünlülerin de tercih edip, sık sık uğradığı Equinox, İzmir'in en gözde restoranı ve birçok kişiye göre en iyi restoranı.

Siz de ışıl ışıl bir ortamda akşam yemeği yemek ve kendinizi şımartmak isterseniz Equinox Restaurant'a uğrayın deriz. Körfez manzarası, egzotik kokteylleriyle burası başınızı döndürebilir, unutulmaz bir akşam geçirmenizi sağlayabilir.
<![if !supportLineBreakNewLine]>
<![endif]>

Kahvaltı
Brunch
Tatlı
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar
Şarap