Floryalı Restoran

Güzelbahçe Haritada gör
Maltepe Mahallesi, Mithatpaşa Cd. No:19, 35310 Güzelbahçe/İzmir, Türkiye

İzmir'e en yakın olan tatil beldesi sıfatını gururla taşıyan, huzurlu ve sakin oluşu ile ünlenen Güzelbahçe'de konumlanmış Floryalı Restaurant, İzmir sakinlerinin Pazar günlerinde aile ve arkadaşlarla gitmek için en çok tercih ettiği mekanlardan biri. Fiyat ve kalite dengesinin uygunluğu ile sizi şaşırtacak lezzetleri bünyesinde barındıran bu mekanın İzmir'de dengini bulmak gerçekten çok zor.

Popülerliği son zamanlarda artan tatil beldesi Güzelbahçe, şehir merkezine yakın olması sebebiyle ulaşımı kolay bir yer. Rahatlıkla toplu taşıma araçlarıyla bile gidebileceğiniz bu semt deniz kıyısındaki villaları ve restoranlarıyla tanınıyor. Floryalı Restaurant da bunlardan bir tanesi. Diğer mekanlardan farklı olarak Floryalı Restaurant, kendin pişir kendin ye konseptini restoran konseptine başarıyla entegre ederek İzmirlilerin gözdesi haline gelmiş durumda. Deniz kıyısında konumlanması nedeniyle herkese çok cazip gelen bu mekan, taze et seçenekleriyle biliniyor.

Popülerliği nedeniyle rezervasyonsuz gidildiğinde yer bulmak zor olduğu için özel planlarınız için rezervasyon yapmanızı önerdiğimiz bu mekan et çeşitleriyle ve lezzetli mezeleriyle ünlenmiş. Güleryüzlü ve ilgili garsonların hızı da bu kadar revaçta olan bir restoran için çok etkileyici. Müdavimlerinin en beğendiği lezzetler ise kaşarlı mantar, pirzola ve külbastı.

Güzel deniz manzarasına eşlik eden kaliteli dekorasyonuyla ağzınız dışında gözlerinizi de şenlendirecek bu mekan gerçekten de aldığı tüm güzel yorumları hak ediyor. Çevresinde bulunan balık restoranlarına bir alternatif olarak bulunması nedeniyle de çok tercih edilen Floryalı Restaurant İzmir'de bulunduğunuz süre zarfında denemenizi önerdiğimiz mekanlardan bir tanesi.

Eğer siz de tatil yapmak için İzmir'e geldiyseniz, arkadaşlarınız veya ailenizle deniz kıyısında güzel bir vakit geçirmek istiyorsanız ve et yemeyi seviyorsanız Floryalı Restaurant sizin için biçilmiş kaftan.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com 'u takip etmeye devam edin.

 

Tatlı
Akşam yemeği
Full bar