GNN Offices

Adalet, Anadolu Cd. No:41 Kat:8, 35530 Bayraklı/İzmir, Türkiye

Yeni bir iş kuruyorsanız veya tutunma sürecinde iseniz ya da mevcut ofisiniz ve iş adresiniz müşterilerinizin beklediği prestiji sağlamaktan uzak ise, tadilat, mobilya & dekorasyon, ofis ekipmanı gibi başlangıç maliyetleri; kira, stopaj, internet, su, elektrik, ısınma, soğutma, çay&kahve, sekretarya gibi sabit giderler bütçenizi zorluyor ve ofis faaliyetlerinin takibi ile uğraşmak işinize odaklanmanızı engel oluyorsa hazır ofislerimiz sizin için en doğru seçenek.

Hazır ofis çözümlerimizle; prestijli lokasyonumuzda konforlu çalışma şartlarının keyfini, üst düzey eğitimlerle konusunda uzmanlaşmış ve tümü en az bir yabancı dil bilen ekibimizden alacağınız asistanlık ve sekretarya hizmeti ile çok daha uygun fiyatlarla çıkartabilirsiniz.

Hazır ofis kiranıza tüm hizmetlerimiz dâhildir. Her ay sonunda tek bir fatura gelir ve böylece giderlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Hazır ofislerimizi kiraladığınızda dekorasyon, altyapı gibi idari konular ve ekstra personel çalışmaları ile uğraşmaktan kurtulur, işinize daha fazla odaklanma imkânı bulursunuz.

Ofisinizden çıktığınızda modern dekorasyonlu fuaye alanımızda (VIP lounge) dinlenebilir, çalışabilir ve diğer sektörlerden profesyoneller ile tanışıp vakit geçirerek iletişim ağınızı güçlendirebilirsiniz (networking).

Kartla ödeme