Yasemin Cafe

Atakent Mahallesi, Yasemin Cafe, 35590 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

İzmir Karşıyaka'nın en revaçta olan semti Bostanlı mekanları ve eğlenceli hayatıyla İzmirlileri mutlu etmeye devam ediyor. Bu mekanlardan biri olan Yasemin Cafe, manzarası ve ortamının elitliğiyle konuklarını adeta kendine bağlamış.

Mekan 750-1000 kişi alabilecek kapasiteye sahip. Bu gerçekten çok büyük bir rakam. Geniş arkadaş gruplarıyla gidilip sohbet etmek için biçilmiş kaftan olan Yasemin Cafe'nin araba kullanan misafirleri için otopark hizmeti var. Popüler bir mekan olmasına rağmen park sorunu olmuyor.

Çoğu mekanda bulunduğu gibi sigara içmek isteyenler ya da körfezin tadını çıkarmayı arzulayan misafirler için açık ve kapalı olmak üzere iki ayrı alanı bulunmakta. Bu mekanın bir özelliği de engelli vatandaşlarımız için engelli tuvaleti, çocuklu aileler için ise bebek bakım ve emzirme odasının da düşünülmüş olması. Bu da gerçekten bir mekanda mutlaka bulunması gereken ama aslında sayılı mekanda bulunan bir özellik.

Saat sabah 08.00'da açılması sayesinde Pazar kahvaltılarının vazgeçilmezi olan Yasemin Cafe, hizmetlerini gece 01.00'a kadar sürdürüyor. Kahvaltı dışında fast food gıdalar, özel soslu makarna çeşitleri, pirzola ve tatlı çeşitleri gibi yemek seçenekleri de bulunuyor. Yemeklerin hepsi çok lezzetli ve aldıkları güzel yorumları cidden hak ediyorlar.

Bulunduğu konumu nedeniyle direkt bir deniz manzarasına sahip olan Yasemin Cafe bu nedenle müdavimlerinin vazgeçilmezi olmuş durumda. Bunun dışında mekanda bulunan çimenlik alan ve havanın güzel olduğu günlerde İzmirlilerin keyfine keyif katan berrak gökyüzünün oluşturduğu tablo anlatılmaz yaşanır.

Eğer siz de arkadaşlarınız, aileniz veya akrabalarınızla bir Pazar kahvaltısı için uygun fiyatlı ama aynı zamanda elit ve ferah bir yer arıyorsanız hiç tereddüt etmeden Yasemin Cafe'nin tadını çıkarmanızı öneririz.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

 

Kahvaltı
Akşam yemeği