Happy Moon's

Beyazevler Mahallesi, 35410 Gaziemir/İzmir, Türkiye

İlk kez 1999 yılında Kadıköy'de hizmet vermeye başlayan Happymoon's, bugün 18 şube sayısına ulaşarak benzersiz ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Anadolu yakasının vazgeçilmesi Bağdat Caddesinde bulunan Şaşkınbakkal, Fenerbahçe, Caddebostan şubelerinin yanı sıra, evinizin konforunu aratmayan samimi modern dekorasyonuyla Buyaka, Galeria, Akasya, İzmit, Tuzla Marina ve Akbatı' da; yaz günlerinin vazgeçilmezi Bodrum Palmarina' da ve Ataköy Marina, farklı konsept ve içeriğiyle Ataşehir Watergarden ve Mersin Marina'da keyfin ve kalitenin adresi olmaya devam ediyor.

Ankara Panora Avm, İzmir Optimum Avm, Zorlu Center ve HillTown Avm’de açılan yeni şubeleri ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye başlanmıştır.

Ayrıca Happy Moon’s markası olan ve HillTown Avm’de açılan Manhattan Coffee yepyeni lezzetleriyle kahve severlerin gözde mekanı olma yolunda. Bir diğer Happy Moon’s markası olan Big Kitchen ise kaliteli lezzet düşkünlerinin favori restoranı olmak için yola çıkmaya hazırlanıyor.

Her türlü damak zevkini düşünerek özel sos ve baharatlarıyla harmanlanmış menülerini profesyonel bir ekip eşliğinde hazırlayan Happy Moon’s; Meksika, Texas ve Italyan mutfaklarının en özel en keyifli örneklerini, eşsiz tatlılarını, benzersiz kahvaltı tabağını, sağlıklı menülerini kocaman mutluluklar sloganıyla birleştirip misafirlerine sunuyor.

Siz misafirlerimiz sayesinde kulaktan kulağa yayılan 19 yıllık tecrübemizle, daha özel hissedeceğiniz lezzetler yaratabilmenin misyonunu taşımaya ve beraberinde yeni başarı hikayeleri yazmayı hedefleyerek büyümeye üretmeye devam ediyoruz.

Kahvaltı
Tatlı
Akşam yemeği
Happy hour
Full bar
Şarap