Hilton İzmir

İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Osman Paşa Blv. No:7, 35210 Konak/İzmir, Türkiye

Lüks, çoğu zaman hepimizin hayatının vazgeçilmezi. Lüks bir restoranda yemek yemek, lüks bir gece kulübünde eğlenmek, lüks bir yatta seyahat etmek... Hepsi hayallerimiz arasında yer alır. Ama en önemlisi lüks bir otelde kalmak olabilir. Çünkü hepimiz evimizden daha iyi bir yerde kalmayı, daha iyi bir hizmeti, kısacası krallar gibi yaşamayı isteriz. Bunun için birkaç gün konaklanacak lüks bir otelden daha iyisi yoktur. 

İzmir'in kalbinde, tüm bu ihtiyacınızı karşılayabilecek dünyaca ünlü harika bir yer var. Hilton oteller zincirinin İzmir şubesi, Konak'ta Gazi Osmanpaşa Bulvarı üzerinde en iyi hizmeti vermek için siz misafirlerini bekliyor. 

İzmir'de harika deniz manzarasına sahip olan Hilton Otel, A
dnan Menderes Havaalanı'na 18, İzmir Uluslararası Fuarı'na ise 13 km uzaklıkta yer alıyor. Hilton'ın odalarında HD TV, küvetli ve duşlu banyolar, lüks malzemeler gibi hizmetler mevcut. Ayrıca tüm odalarda ve genel alanda ücretsiz internet servisi var. Executive odalarda kalan müşteriler için özel hizmetlerin yanı sıra, Executive Lounge'da ordövr, alkollü/alkolsüz içecek seçenekleri var. Hilton müşterilerine deniz manzarasını Lounge kısmından ve müthiş terasından izleme fırsatı da veriyor. Müşterilerin damak tadına hitap eden, Türk ve Dünya mutfağından farklı yemeklerin yer aldığı iki adet restoran ve bar da Hilton'da mevcut. Özellikle barlarda servis edilen şarapların ve kahvelerin, müşterilerin favorileri arasında yer aldığını belirtmeden geçmeyelim. 

Hilton konaklamanın yanında, davet ve toplantılar için de müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor. Büyük balo salonu ve 16 toplantı odası ile davetler ve toplantılarda en iyi hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca iş seyahatleri için kullanılabilen ofisler de Hilton'da mevcut.
 

Hilton'ın tam donanımlı spor salonu, solaryum ve kapalı yüzme havuzuyla müşterilerine farklı dinlenme seçenekleri sunduğunu da belirtelim.
 

Hizmette sınırın olmayan Hilton, konaklama, toplantı ve eğlence için İzmir'deki en doğru adres.
 

Hilton ve İzmir'deki diğer otellerle ilgili daha çok şey öğrenmek istiyorsanız, mutlaka www.otuzbeslik.com'u takip edin.

 

Kartla ödeme
American express