The House Cafe

Alsancak Mahallesi, Dr. Mustafa Enver Bey Cad. No:3/B, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

2002 yılında başlayan The House Café serüveni 14 yılda 2 ülke ve 9 şube ile büyük bir marka haline gelmiş durumda. İstanbul Teşvikiye Atiye Sokak'ta açılan ilk şubenin yakaladığı büyük başarı, markanın bugünlere gelmesinde çok büyük rol oynuyor. The House Café, o günlerden bu yana asla ödün vermediği kalitesi ve benzersiz lezzetleri ile bugün Türkiye yeme içme sektöründe çok önemli bir yere sahip.

The House Café İzmir Alsancak şubesi 2012 yılının Haziran ayında hizmet vermeye başladı. Alsancak'ın en işlek noktalarından birinde bulunan mekan, kısa sürede İzmirlilerin favorileri arasına girmeyi başardı. Bunda elbette The House Café'nin yıllardır süregelen başarısının büyük payı var. Ancak Alsancak şubesinin kendi kalitesini de es geçmemek lazım. The House Café Alsancak şubesi; lezzetli yemekleri, şık ambiansı ve kalitesi ile The House Café markasının 14 yılda elde ettiği başarıyı daha da üst noktalara taşıyor.

The House Café Alsancak şubesine girdiğinizde işletmecilerin işlerine gösterdikleri özen ve müşteri memnuniyetine verdikleri önemi her köşede hissediyorsunuz. Yemeklerin lezzeti kadar mekanın muhteşem dizaynı da sizi kendine hayran bırakacak. The House Café Alsancak şubesinin modern mimarisi, Autoban Mimarlık'ın eseri. Çok başarılı bir dizayna sahip olan mekan gizli bahçe, yaz bahçesi ve iç alan ile birlikte toplam 110 kişilik kapasite ile hizmet veriyor.

The House Café günün her saati keyifle zaman geçirilebilecek, menüsündeki her lezzeti tatmak isteyeceğiniz, bağımlılık yapan bir mekan. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, günlük atıştırmalıklar, kahve molası, taptaze tatlılar, lezzetli içkiler' Aradığınız her ne ise burda bulmanız garanti.

Menünün tartışılmaz favorisi mi' Beyaz çikolatalı brownie. Yemekten sonra ona mutlaka ekstra bir yer ayırın.

İzmir ve çevresindeki tüm mekanlar ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

Akşam yemeği
Happy hour
Kokteyl
Full bar