İbis Hotel

Alsancak Mh. Atatürk Cd. No. 404 – 410, Alsancak Mahallesi, Alsancak Konak, 35220 Alsancak/Konak/İzmir, Türkiye

90 ülkede 2800 şubesi bulunan Ibis Hotel dünyanın en önemli otel zincirlerinden biri olarak bilinir. Türkiye'de birçok şehirde hizmet veren markanın İzmir şubesi, şehrin kalbi olan Alsancak'ta yer alıyor. İbis Hotel, şehrin en önemli merkezi olan Saat Kulesi'ne 4 km uzaklıkta yer alırken, en yakın metro istasyonu olan Basmane Metrosu ile arasında 3 km, Alsancak Vapur İskelesi ile ise 700 metre mesafe var. Ibis Hotel zincirlerinin bir geleneği olan "tren garına yakın olma" durumu, İzmir'de de geçerli. Otel, Alsancak Garı'na sadece 350 metre uzaklıkta. 

140 adet odası bulunan otelde bu odalarda minibar, uydu yayını kablosuz internet ve klima gibi birçok hizmetle konforlu bir ortam yaratılmış. Otelde genel alanda kablosuz internet, lobi ve resepsiyon hizmetleri mevcut. Ayrıca 31 km uzaklıktaki Adnan Menderes Havaalanı için servis hizmeti de sağlanıyor. 

Ibis Hotel'in leziz kahvaltıları müşterilerin favorisi. Özellikle, İzmir'in geleneksel boyozu buraya gelen herkesin ilk tercihi oluyor. Öğle ve akşam yemeklerinde ise Türk ve dünya mutfağının farklı tatlarının servis edildiğiotel restoranını kullanabilirsiniz. Ayrıca otelde birçok farklı içecek seçeneğinin olduğu bar da mevcut. Bara gelenlerin favorisi ise otelin harika kokteylleri ve şarapları.
 

Ibis Hotel'de eğitim, toplantı vb. etkinlikler için kullanılabilecek geniş bir salon da mevcut. Yapılacak etkinliğe göre salonda oturabilecek kişi sayısı ve oturma düzeni değişebiliyor.
 

Genel olarak, Ibis Hotel'de konaklayan misafirlerin otelin uygun fiyatları ve konforundan memnun kaldıklarını söylemek mümkün. Ayrıca ilgili personeller ve odaların temizliği de Ibis Hotel'i avantajlı kılan noktalardan sadece birkaçı.
 

Nezih ortamı ve farklı seçenekleri ile Ibis Hotel, Atatürk Caddesi No: 410'da sizlere İzmir'de rahat bir konaklama imkanı sunuyor. 

Ibis Hotel ve İzmir'deki diğer oteller hakkında daha çok şey öğrenmek için siz de www.otuzbeslik.com'a tıklayın.

 

Kahvaltı
Tatlı
Akşam yemeği
Happy hour
Kokteyl
Full bar
Şarap