Ilıca Hotel Spa & Wellness Resort

Boyalık Mevkii, 3447. Sk., 35930 Ilıca / Çeşme/Çeşme/İzmir, Türkiye

Tatilde herhangi bir otele ya da tatil köyüne giderken birçok kişinin öncelikli hedefi deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak olur. Ama bazıları için dinlenirken sağlık sorunlarını çözmek daha önemlidir. Bu yüzden tatile gidecek otel ararken termal otellere öncelik verirler. 

Eğer siz de İzmir'de termal otel arıyorsanız, bir çok alternatifiniz var demektir. Bunlardan biri de Çeşme'deki Ilıca Hotel SPA & Thermal Resort. Boyalık Mevkii 3447 Sokak'taki Ilıca Hotel Çeşme şehir merkezine 4 km, Alaçatı'ya ise 5 km uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca
 gidiş-geliş transfer servisinin olduğu Adnan Menderes Havaalanı'na da 90 km uzaklıkta olduğunu söyleyelim. 

Ilıca Hotel'in standart, superior, suit, aile, loca ve beach bungalow seçeneklerinin yer aldığı toplam
 330 odası var. Bununla beraber, 3500 m2'lik alanda yer alan SPA & Termal Merkezi'nde ister uzman personel eşliğinde Uzakdoğu'nun egzotik keyfini yaşarken, isterseniz de termal kısımda fiziksel rahatsızlıklarınız için faydalı egzersizler yapabilirsiniz. Bu arada bu hizmetlerden yararlanmak için otelde konaklamanıza gerek yok; uygun ücretler karşılığında haftanın 7 günü dışarıdan gelip SPA & Termal Merkezi'ni kullanabilirsiniz. 

Ilıca Hotel, çocukların eğlenmesine de önem veriyor. Otelin içindeki Aqua Toy City'de çocuk misafirler tüm gün eğlenebiliyorlar. Merak etmeyin, burada büyükler için de eğlence seçenekleri var. Otelin
 1100 kişiye kadar misafiri ağırlayacak, son teknolojiye sahip konferans merkezleri, fuar alanları da var. Ilıca Hotel'in yine düğün vb. etkinlikler için kullanılabilecek iki tane plajı var; My Beach ve Vela Beach. 

Ilıca Hotel yiyecek ve içecek konusunda da müşterilerini hayal kırıklığına uğratmıyor.
 Açık büfe hizmet veren restoranı, konaklayan tüm misafirlerin dilinde. Bunun dışında, misafirlerin Ilıca Hotel'deki şaraplardan da oldukça memnun olduklarını belirtmeden geçmeyelim. 

Yılın 365 günü mükemmel hizmet ve maksimum konaklama keyfi vaat eden Ilıca Hotel,
 huzurlu ortamı ve güler yüzlü personeli ile misafirlerini bekliyor. 

İzmir ve Çeşme'deki diğer otellerle ilgili daha çok şeyi öğrenmek istiyorsanız www.otuzbeslik.com'u takip edin.

 

Kartla ödeme